Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2020

  • MAGAZÍN
  • Podpořte nás v soutěži ShopRoku 2020

Znáte soutěž ShopRoku pořádanou portálem Heureka.cz? V minulém roce se nám povedlo zvítězit v kategorii Cena kvality - Módní doplňky. Toto ocenění nás velmi potěšilo a samozřejmě nás také motivovalo k další práci. Ocenění v tak prestižní soutěži nám také ukázalo to, že náš přístup zaměřený na spokojenost zákazníků je jedinou správnou cestou. Už od samého začátku jsme si zvolili tuto filozofii, kdy se snažíme zákazníkům maximálně vycházet vstříc a stále se jí držíme. Pojďme se ale dnes podívat trochu blíž na samotnou soutěž ShopRoku.


Podpořte nás v soutěži SHOPROKU 2020!

HLASOVAT

Děkujeme za vaši důvěru - jsme tu s vámi již od roku 2009.


ShopRoku aneb jedničky mezi českými e-shopy

Heureka.cz je srovnávač cen zboží. Je to portál, který asi není třeba příliš představovat. V počátcích internetového prodeje bylo dlouhou dobu jedničkou na poli srovnávačů Zbozi.cz od Seznam.cz, které však Heureka.cz postupně vytlačila a stala se absolutním hráčem v této oblasti. Heureka.cz spustila soutěž ShopRoku poprvé v roce 2009 a od té doby ji tradičně pořádá každý rok. Postupem času přibyly nové kategorie a popularita soutěže také vzrostla.

Princip soutěže je přitom velmi jednoduchý. V soutěži se vyhlašuje několik kategorií, ve kterých vítězí shopy, které získají nejvíc hlasů od zákazníků. O výherci tedy rozhodují vždy sami zákazníci. V tom je tato soutěž unikátní, protože její výsledky jasně hovoří o tom, jaké e-shopy jsou mezi zákazníky nejoblíbenější. V soutěži ShopRoku se pak vyhlašují vítězové v kategoriích nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shop českého internetu.

Cena kvality ShopRoku

Cena kvality je ocenění udělené portálem Heureka.cz na základě hodnocení zákazníků, kteří hodnotí v soutěži především své zkušenosti s nákupem v e-shopu za uplynulý rok. Vyhlášení vítězných online obchodů probíhá na základě kritérií z dotazníků spokojenosti. V potaz se přitom bere procento doporučujících zákazníků, dále se bere zřetel i na dodací dobu, komunikaci obchodu, přehlednost webových stránek, ale také počet hodnocení e-shopu. V kategorii Cena kvality se vyhlašuje jeden vítěz a dva finalisté v dalších 13 kategoriích a vítěz a finalisté ve 44 podkategoriích. Zároveň se pak vyhlašuje absolutní vítěz, tedy nejkvalitnější e-shop.

Cena popularity ShopRoku

Cena popularity je vlastně ocenění internetových uživatelů, kteří vybírají své nejoblíbenější e-shopy za daný rok. Na stránkách soutěže lze hlasovat pomocí jednoduchého formuláře a hlasovat tak může úplně každý. Vyhlašuje se vždy jeden vítěz ve 13 kategoriích, podle toho, co daný online obchod prodává. Z těchto vítězů je pak vyhlášen 1 absolutní vítěz Ceny popularity. Kategorii, ve které chce e-shop soutěžit, si obchod zvolí v administraci na Heureka.cz a posléze se zobrazuje ve výběru e-shopů, pro které je možné hlasovat.


Podpořte nás v soutěži SHOPROKU 2020!

HLASOVAT

Děkujeme za vaši důvěru - jsme tu s vámi již od roku 2009.


Cena Heureky

Cena Heureky je poměrně prestižní ocenění. Je to totiž cena udělená odbornou porotou složenou z předních osobností českého e-commerce trhu. Není úplně jednoduché zúčastnit se soutěži v této kategorii. O ocenění se totiž mohou ucházet jen ty obchody, které jsou něčím výjimečné, stojí za nimi zajímavý příběh, přispívají k sociální integraci, nebo jsou jakkoliv jinak unikátní a výjimečné. V tomto ročníku budou ocenění celkem 5 nejlepších e-shopů, ze kterých následně vyhlásí dva finalisty a jednoho absolutního vítěze.