Parfémy za super ceny

Parfémy za super ceny


Den co den se probouzíme v posteli abychom provedli své ranní rituály, vyrazili do práce, zvládli veškeré úkoly, které nám pro dnešek život přichystal, pak trochu zábavy nebo sportu a opět ulehnout do lůžka. Stereotyp všedních dnů ale můžeme rozbít. A není k tomu potřeba mnoho. Pusťte do svého světa parfémy, které dokáží proměnit obyčejné chvíle v kouzelné okamžiky. Stačí si jen dobře vybrat, a váš den už nikdy nebude stejný!


Parfémy


Dárky k objednávce

Ke každé objednávce, kterou na našem eshopu dokončíte, získáváte nárok na dárek. Svůj dárek si jednoduše vyberte v nákupním košíku a přidejte si ho k objednávce.


Doprava zdarma

  • AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ PRODUKTŮ 

Rádi nakupujete přes internet a přemýšlíte, jak ušetřit za poštovné? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu! Vy u nás nakoupíte své oblíbené produkty, a my vám je zadarmo dovezeme až domů. Tak zaplatíte skutečně jen za vybrané hodinky, parfémy, šperky, pleťovou nebo vlasovou kosmetiku – bez poplatků za balné a dopravné.

Produkty s dopravou zdarma


Pro koho vybírám vůni?


Už naši předkové ve starověké Arábii považovali parfémy za základní zkrášlující prvek. To se nezměnilo do dnešních dnů a prodej parfémů patří mezi oblíbené oblasti krásy. Správně zvolená vůně dokáže mnoho. Dodává energii a optimismus, umí nás zahalit závojem tajemna, zvládne povzbudit, dodat sebevědomí i podpořit charisma. Kvalitní parfém dokáže víc než dobrý make-up nebo perfektní účes. Svého nositele provází na každém kroku a všechny v okolí na sebe upozorní. Pánské i dámské parfémy proto není radno opomíjet. Změňte obyčejný den v plejádu zážitků s novou vůní!Jaký druh vůně zvolit?


Když vybíráte nový parfém, zaměřte se na to, pro jaké příležitosti ho chcete vynést. Pro běžné nošení do práce se hodí zejména květinové, citrusové či dřevité parfémy. Pokud vás ale čeká nějaká speciální večerní událost, nebojte se sáhnout po těžším orientálním či chyprovém parfému, který si v těchto situacích určitě můžete dovolit.

V květinových parfémech dnes najdete prakticky všechny druhy květin. Nejčastěji jsou to růže, jasmín, konvalinka, fialka či tuberóza. Často se kombinují s ovocnými tóny. Květinové nebývají pouze dámské parfémy, ale najdeme mezi nimi i zástupce pánských parfémů.

Citrusové parfémy obsahují výtažky z citrusových plodů. Jsou velmi osvěžující, s lehoučce nahořklými podtóny. Unosíte je v horkých dnech, kdy vám dodají energii a veselou náladu.

Oblíbené mezi ženami i muži jsou dřevité parfémy, které se hodí pro jakoukoliv příležitost. Pokud není součástí vanilka, nebývají sladké, a sednou vyzrálejším osobnostem. Většinou obsahují santalové, cedrové nebo ebenové dřevo v kombinaci s exotickými květinami či kořením.

Orientální parfémy patří mezi nejstarší vůbec. Příměsi orientálního koření jako je hřebíček, skořice, vanilka, také ambra, čokoláda, karamel, káva, datle či broskve tvoří zajímavé, exotické vůně, které propůjčí svému nositeli auru tajemna a neznámých, dalekých krajin.

Nejméně časté jsou chyprové (čteme šiprové) parfémy. Honosí se zemitými mechovými a dřevitými podtóny, které jim propůjčuje větvičních. Kombinují se s citrusy, pryskyřicí a ambrou, které jim dodávají lehce nasládlou a zároveň svěží vůni.


Jaký je rozdíl mezi parfémem, toaletní vodou a kolínskou?

Parfémy dělíme i podle koncentrace vonné látky:

  • Parfém - 20-40 % vonné esence na 90-96 % lihu, voní 5-8 hodin 
  • Parfémovaná voda (EDP) - 15-20 % vonné esence na 85-90 % lihu, voní 4-5 hodin 
  • Toaletní voda (EDT)  - 5-15 % vonné esence na 80 % lihu, voní 2-3 hodiny 
  • Kolínská voda (EDC) - 2-4 % vonné esence na 70 % lihu, voní 2 hodiny

VOŇAVÉ BESTSELLERY