Dámské parfémy pro babí léto

Dámské parfémy pro babí léto

Víte, jak voní babí léto? Kousek z něho se ukrývá v každém z pětice parfémů, které jsme pro vás pečlivě vybrali v dnešním článku. Vyzkoušejte některý a nechejte se unášet na vlnách tohoto překrásného, zasněného času.

Ostré letní paprsky pomalu slábnou a pomyslné žezlo nad vládou přírodě brzy převezme podzim. Mezi horkým létem a chladným podzimním časem ale existuje ještě jedno krásné období, které se těší velké oblibě. Tušíte správně, řeč je o milovaném babím létě. Poslední teplé dny, dozrávající ovoce, zlatavé sluníčko, které se čím dál dříve odebírá k západu. Prchavé a krátké období v roce, stále vyzývající k dobrodružným výpravám a výletům. 

Proč si nezpříjemnit toto krásné období ještě o trochu víc? Připravili jsme pro vás pětici parfémů, které jsou jako stvořené pro zlatavé dny babího léta. 

1) Chanel Chance


Dámská vůně světoznámého módního domu Chanel si vás získá svou proměnlivostí a svůdností. Květinová záplava v podobě hyacintu a kosatce v kombinaci s bílým pepřem, ambrou a bílým pižmem tvoří hlavu a základ parfému. V jeho srdci okusíte jasmín a vetiver. Chopte se šance a podlehněte vůni, která se stále mění – od květinové po kořeněnou, ale vždy smyslnou a záhadně prchavou. Stejně jako babí léto, které trvá jen okamžik, i Chanel Chance vás bude neustále překvapovat svou nepředvídatelností a proměnlivou krásou.


2) Hugo Boss Ma Vie


Můj život, tak zní překlad oblíbené vůně Hugo Boss, která je inspirovaná svobodnou a nezávislou ženskou duší. Žena, která si dokáže vychutnat i ty nejjednodušší okamžiky, střípky, ze kterých se celá krása života skládá. Taková bude nadšená z květinovo-dřevité vůně Ma Vie. Vyrazte vstříc dobrodružství v doprovodu kaktusu, jasmínu, růže a frézie, následovanými dřevitými tóny cedru. 


3) Givenchy Dahlia Divin 


Probuďte v sobě bohyni a zahalte se do orientálně-květinové vůně Dahlia Divin od značky Givenchy. Nechejte se hýčkat nádhernou směsicí mirabelky, pačuli, vetiveru, jasmínu a santalového dřeva. Vůně, stejně zlatá a zářivá jako samotné slunce v babím létě, je smyslná a opravdu charismatická. Nechte se opít tímto zlatavým nektarem, který vám dodá odvahu dokázat všechno na světě. 


4) Gucci Bamboo 


Moderní žena, elegantní a sebevědomá, si zaslouží parfém, který podtrhne všechny její nádherné přednosti. Přesně takový je Gucci Bamboo. Květinová vůně vás v úvodu zahrne tóny madnarinky, bergamotu a sladce dozrálé podzimní hrušky. Za okamžik bude následovat ženský jasmín, lilie a ylang-ylang. Bohatý květinový koktejl zakončí tahitská vanilka, bílé pižmo a hebké santalové dřevo, které dodávají parfému plnost. Vychutnejte si úžasnou ženskou vůni, jako stvořenou pro nádherné pozdně-letní dny. 


5) Christian Dior J'adore 

Podmanivá vůně J'adore od Christiana Diora si vás získá během okamžení. Těžko lze odolat tak smyslné a ženské směsici dokonalých tónů mandarinky, fialky, ostružiny a damašské švestky, kolem kterých se vine svůdná orchidej a listy břečťanu. Vše doplňuje amarantové dřevo a pižmo. Vytříbená vůně, kterou budete milovat nejen při pozdním létě. 

Doufáme, že vás výběr našich oblíbených vůní inspiroval. Snad vám dodají chuť užít si poslední letošní teplé dny naplno a těšit se na nadcházející podzimní období.