Parfémy jaro 2020

Parfémy jaro 2020

S prvními teplými slunečnými dny se v nás probouzí nová vlna pozitivní energie a životní síla. K jarnímu období patří lehké, svěží a vzdušné vůně, které nás povzbudí a dodají pocit svěžesti. V parfémech tak můžeme cítit vůni květin, citrusů, máty, zeleného čaje nebo šťavnatého ovoce.  

Jestli se rozhodnete začít letošní jaro s novou vůní, nabízí se plno možností. Ovšem výběr může být složitější, než se na první pohled zdá. Vybírat totiž můžete jak z úplných novinek, tak z inovativních variant klasických vůní. Představíme vám alespoň některé z nich.

Euphoria Endless, Calvin Klein

Klasická Euphoria přichází s jarní variantou, ve které se snoubí tóny mandarinky a třešňového květu. Lehká a smyslná vůně pro sebevědomou ženu je jako stvořená pro slunečné dny. 

Evergreen, Jil Sander

Novinka, která vás omámí kombinací hrušky, květu grapefruitu a bílého pepře. Zahalte se lehkostí a šťavnatostí, Evergreen ve vás probudí ženskou smyslnost i něžnost.

Dolce, Dolce & Gabana

Éterická, svěží a čistá směs bílého amarylistu, narcisu a leknínu. Křehká rovnováha mezi smyslností, radostí a jednoduchostí.  

I když parfuméři přichází každé jaro s novými voňavými trendy, existují ikonické vůně staré i několik desítek let, ke kterým se ženy napříč generacemi opakovaně vrací. Pokud mezi ně patříte i vy, inspirujte se klasikou s nádechem orientu, květinových vůní nebo unisexového minimalismu. Všechny totiž spojuje tradiční řemeslo a kvalitní provedení. Nenajdete tu žebříček, protože nejlepší vůni prostě nejde určit. Každému z nás zkrátka voní trošku něco jiného.

CK One, Calvin Klein

Opravdu první ikonická unisexová vůně, která je na trhu už od roku 1994. Kombinace kardamomu, jasmínu, ananasu a bergamotu vás pohltí podtrhne vaši nezávislost a osobitost. 

Chloé, Chloé

Asi nikomu nemusíme představovat elegantní růžový flakon s mašličkou, který je samotnou esencí jara v Paříži. Tóny růže, konvalinky a magnólie rozehrávají hru barev, svobody a elegance.