Orientální parfémy Rasasi

Orientální parfémy Rasasi

 

Parfémy Rasasi uchvátí každého milovníka orientálních vůní, ale stejně tak zaujmou ty, kteří dávají přednost lehčím a osvěžujícím kompozicím. Parfémy Rasasi mají co nabídnout skutečně každému.

 

 

Rasasi je rodinná firma, která byla založena v roce 1979. Mezi jejich známé a oblíbené orientální vůně patří parfémovaná voda Rasasi La Yuqawam - ženská verze obsahuje pulzující santalové dřevo, lahodnou skořici a pižmo, zatímco mužská varianta potom obsahuje jantar, kůži a semiš doplněné dřevitými tóny. Je to parfém, který si zamilujete na první ovonění a kterému doslova podlehnete.

Pokud hledáte něco trochu víc klasického, tak můžete zkusit parfém Rasasi Blue Lady, který voní jako kytice čerstvých květin s nádechem citrusů. Ovocné a květinové tóny jsou také základem neskutečně smyslné a okouzlující parfémované vody Rasasi Hawas for Her. Tato vůně je k dispozici také ve verzi pro muže, tentokrát s tóny ambry, bergamotu a pomerančového květu. Uvidíte, že si tento parfém opět zamilujete na první ovonění. Jsou to netradiční vůně, které zaujmou vaše okolí a které vám přidají pocit výjimečnosti.

 

Nejoblíbenější parfémy Rasasi