Orientální parfémy Rasasi

Orientální parfémy Rasasi

 

Parfémy Rasasi uchvátí každého milovníka orientálních vůní, ale stejně tak zaujmou ty, kteří dávají přednost lehčím a osvěžujícím kompozicím. Parfémy Rasasi mají co nabídnout skutečně každému.

 

 

Rasasi je rodinná firma, která byla založena v roce 1979. Mezi jejich známé a oblíbené orientální vůně patří parfémovaná voda Rasasi La Yuqawam - ženská verze obsahuje pulzující santalové dřevo, lahodnou skořici a pižmo, zatímco mužská varianta potom obsahuje jantar, kůži a semiš doplněné dřevitými tóny. Je to parfém, který si zamilujete na první ovonění a kterému doslova podlehnete.

Pokud hledáte něco trochu víc klasického, tak můžete zkusit parfém Rasasi Blue Lady, který voní jako kytice čerstvých květin s nádechem citrusů. Ovocné a květinové tóny jsou také základem neskutečně smyslné a okouzlující parfémované vody Rasasi Hawas for Her. Tato vůně je k dispozici také ve verzi pro muže, tentokrát s tóny ambry, bergamotu a pomerančového květu. Uvidíte, že si tento parfém opět zamilujete na první ovonění. Jsou to netradiční vůně, které zaujmou vaše okolí a které vám přidají pocit výjimečnosti.

 

Nejoblíbenější parfémy Rasasi

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pro muže 50 ml Pro muže 704 
Rasasi Shuhrah Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 90 ml Pro ženy 481 
Rasasi La Yuqawam Homme parfémovaná voda pro muže 75 ml Pro muže 1 470 
Rasasi Tasmeem Men parfémovaná voda pro muže 100 ml Pro muže 377 
Rasasi Oud Al Mubakhar parfémovaná voda unisex 100 ml Unisex 290 
Rasasi Safina parfémovaná voda pro ženy 100 ml Pro ženy 228 
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up