O nás

O nás

Kdo jsme?

Jsme nákupní galerie, kterou provozujeme ze srdce Olomouce už více jak 10 let. Za roky působení na českém trhu se nám podařilo vybudovat něco víc, než jen obyčejný e-shop. I přesto, že je mezi prodejci kosmetiky, parfémů, šperků a hodinek velká konkurence, získali jsme si důvěru zákazníků a vytvořili si jméno, které ručí za originalitu, kvalitu a spolehlivost. Náš projekt jsme zaměřili pouze jediným směrem: rozhodli jsme se plnit přání a touhy našich zákazníků a začali jsme nabízet exkluzivní, značkové produkty za rozumné ceny, aby si všichni mohli dopřát potěšení z nefalšovaného luxusu. Tento působivý sortiment v kombinaci s nadstandardním proklientským přístupem a absolutní profesionalitou začal přinášet své ovoce.


Nahlédněte do Brasty

Nyní zaměstnáváme v naší olomoucké centrále přes 60 pracovníků v několika týmech (zákaznické centrum, marketing, nákupní oddělení, sklad, IT).

Zákaznické centrum

Naše zboží si mohou zakoupit lidé nejen v Česku ale také v Německu, Rakousku, Bulharsku, Polsku, Rumunsku, Itálii, Španělsku, Maďarsku a nebo na Slovensku. Zákaznické centrum má na starost péčí o zákazníky v zemích celé EU. Práce v zákaznickém centru je tak prací vskutku mezinárodního měřítka

Marketing

Marketing u nás dělá tým lidí, jehož cílem je, aby firma byla vidět. Jsme prakticky stále se vyvíjející startup, pro který není nic nemožné a překážky neznáme. Stále zkoušíme nové věci a učíme se za chodu.

Nákupní oddělení

Shání nejlepší produkty za ty nejvýhodnější ceny. Myslí ve velkém měřítku a snaží se vyhovět přáním i těch nejnáročnějších zákazníků. Neustále hledá nové a zajímavé produkty, které nám v nabídce chybí.

Sklad

Naším společným úkolem je poslat zboží k zákazníkovi co nejrychleji, ideálně ještě v den, kdy jeho objednávka vznikla. S každým produktem se mazlíme tak, aby se dostal až do rukou spokojeného zákazníka bez poškození.

IT

Parta programátorů, která neustále vyvíjí a zdokonaluje web, ať je každý jednotlivý nákup pro zákazníka doslova zážitkem.


Jak jsme rostliRozšiřování nabídky

Nejprve jsme se zaměřili pouze na parfémy, později na hodinky, profesionální vlasovou kosmetiku a šperky. A nakonec jsme přidali pleťovou a tělovou kosmetiku, nově také najdete v naší nabídce dekorativní kosmetiku.
Byli jsme vidět!

V roce 2019 jsme se hecli a vypustili do světa naši první reklamu v televizi! Připomeňte si ji:


Rozbalujeme hodinky

Mrkněte na náš youtube kanál, kde pravidelně natáčíme unboxing hodinek a chystáme se i na další portfolia.

Chtěli byste být součastí našeho týmu? Mrkněte se na volné pozice na pracujvbrasty.cz