Nejlepší valentýnské dárky

Nejlepší valentýnské dárky

Opět je tu ten den, kdy si zamilovaní lidé budou vyznávat svou lásku a kdy se některé páry ještě více sblíží. Proč tomu tak je? Podívejme se trochu blíž na datum 14. února. V kalendáři najdeme u tohoto data jméno Valentýn, to už víme. Kdo ale byl svatý Valentýn, kterého v tento den oslavují všichni zamilovaní, se vlastně dodnes pořádně neví. Neví se ani místo ani datum jeho narození a smrti. Když v roce 496 papež Gelasius I. poprvé stanovil uctívání svatého Valentýna na datum 14. února, prohlásil, že patří mezi ty, jejichž jména jsou právem uctívána, ale jejichž činy zná pouze Bůh.

Od té doby se Valentýn slaví jako svátek všech zamilovaných. Potěšte svou milou nebo svého milého dárkem! Překvapte značkovým parfémem nebo kosmetikou. Vyjádřete svou lásku drobným dárkem a uvidíte, jak se vaše drahá polovička rozněžní a jakou radost bude mít z toho, že jste si na ni vzpomněli.

 

Pro koho hledáte dárek?

 

vyprodej cilovky 300x300
vyprodej cilovky 300x300

 

Parfémy

Parfémy potěší jak ženy, tak muže. Jsou univerzálním dárkem, který se hodí doslova pro jakoukoliv příležitost. Objednat můžete ověřenou klasiku, tedy parfém, který vaše milá nebo milý používá a nebo můžete zkusit zaexperimentovat a objednat parfém podle složení. Víte, že vaše přítelkyně miluje květinové vůně? Tak vyfiltrujte všechny květinové parfémy a vyberte ten pravý. Přítel má rád kořeněné parfémy? Vyberte si z desítek kořeněných vůní. V naší nabídce najdete vůni přesně podle vašich představ.

Kosmetika

Nevybrali jste parfém? Nezoufejte, zachráníte to značkovou kosmetikou! V naší nabídce najdete značkové šampony, kondicionéry, krémy, séra, čistící gely, make-up, řasenky, rtěnky nebo pudry. Máme také pánskou kosmetiku a to jak vlasovou, tak pleťovou. Potěšte svou lásku něčím extra a vyberte si luxusní kosmetikou za skvělou cenu.