Nejlepší jarní vůně do vaší kabelky

  • MAGAZÍN
  • Nejlepší jarní vůně do vaší kabelky

Nejlepší jarní vůně do vaší kabelky

Jaro je konečně zpátky! Hýčkejte se a vyzkoušejte ty nejlepší jarní parfémy do kabelky! Které to jsou? To se dozvíte v našem článku.

Vůně dokážou výrazně ovlivňovat emoce. Hledáte ideální dámský parfém, který na vás bude mít pozitivní vliv? Kde ale hledat takový, který nepůsobí rušivě, a pohodlně ho schováte téměř všude? Výběr samozřejmě závisí také na velikosti vaší tašky, ale snad každá žena se už někdy setkala s tím, že během pracovního dne, společenské akce nebo při jiné příležitosti, potřebovala „rychlou pomoc“.

Proto jsme pro vás připravili pár tipů na skvělou jarní vůni do vaší kabelky.

Parfém Black Opium

(50 ml i 30 ml – do střední i menší kabelky)

Oblíbený parfém Black Opium, s podmanivými kávovými tóny, přichází s dalším vylepšením v podobě nové vůně Black Opium Intense. Už pouhý název slibuje intenzivnější prožitek a delší výdrž. Magický i trochu temný, svůdný a okouzlující, s příměsí pomerančového květu, absintu a lékořice. I zde se setkáte s dobře známými kávovými tóny, které tomuto výraznému dámskému parfému dodávají, společně s nezapomenutelným flakonem, punc luxusu. Jarní i letní večery si žádají trochu toho magického opojení.

Kouzlo okamžiku prohloubí i toaletní voda pro ženy, která pochází ze stejné dílny jako parfém Black Opium (Yves Saint Laurent) a nese výstižný název Opium. Prohlubuje emoce a podněcuje smysly.

Mezi těmito vůněmi vybírejte, když budete chtít pocítit dotek skutečného přepychu.

Parfém DKNY Be Deliscious

(50 i 30 ml – do střední až menší kabelky)

K teplým dnům ve městě se ale mnohem více hodí květinová jarní vůně DKNY Be Delicious, inspirovaná rušným New Yorkem. Nespoutaná a plná nových příslibů, stejně jako všechna velkoměsta. Ideální doplněk, který se do vaší kabelky vleze jako nic, a na společenské akci se stane vaším nejlepším přítelem. Akordy zeleného jablka a okurky vůni dodávají neopakovatelnou svěžest. Fialka, konvalinka, santalové dřevo a magnolie zase ženskost, kterou ocení, jak zralé ženy, tak i mladé slečny.

Parfém Elizabeth Arden Green Tea

(100 ml – do větší nebo střední kabelky)

Dámská parfémovaná voda Elizabeth Arden Green Tea se hodí ke každodennímu nošení, ale také skvěle doplní společenské události a odpolední čaj s kamarádkami. Citrusově-aromatická vůně, s něžnými tóny ambry, karafiátu, máty, rebarbory, bergamotu, dubového mechu, hřebíčku a samozřejmě zeleného čaje. Dokáže obalit vaše nervy a navodit vám pocit naprostého klidu a bezpečí, který každá z nás občas potřebuje. Svěží, příjemná a nevšední. Doplní vám ztracenou energii a posílí vašeho ducha.

Zelený čaj sám o sobě dovede hotové divy. Má blahodárné účinky nejen na naše pocity, ale některé lidi probere dokonce daleko lépe, než například káva. Dodává energii (silný zelený čaj prý dovede zbavit i kocoviny), obsahuje antioxidanty, posiluje organismus, pomáhá na žaludeční potíže, snižuje krevní tlak a hladinu cukru.

A voní tak, že vám okamžitě navodí dobrou náladu!

Parfém Cacharel Eden

(50 ml – do střední až menší kabelky)

Exotická parfémovaná voda pro ženy Cacharel Eden je určena všem dámám, které se chtějí na chvíli ocitnout v ráji. Opojná vůně broskve, mandarinky, santalového dřeva, pačuli, leknínu, lotosu, konvalinky a mimózy, si vás okamžitě získá. Toto balení je přitom tak malé, že vám v kabelce vůbec nebude překážet.