Oslavme krásu našich žen!

Oslavme krásu našich žen!

 

 

Mezinárodní den žen (MDŽ) je svátkem opravdu výjimečným hned z několika důvodů. Slaví se téměř po celém světě (bez ohledu na politické nebo náboženské vyznání). Má více než 100letou tradici. A jeho smyslem není oslava žen jen jako manželek a matek, ale hlavně svobodných bytostí, které mají stejné právo jako muži sebevzdělávat se, budovat si kariéru a účastnit se voleb.

Od roku 1975, kdy OSN stanovila tento den jako mezinárodně uznávaný svátek, slavíme MDŽ každý rok vždy 8. března. Je to památka na vyvrcholení stávek newyorkských švadlen, které protestovaly proti genderové nerovnosti a dětské práci (8. března 1908).

Přesto většina z nás vnímá MDŽ jednoduše jako příležitost poděkovat své manželce, mamince nebo babičce za její lásku a péči, což je stejně důležité poslání. K tomu rozhodně nemusíme vyvěšovat plakáty a pořádat televizní estrády (jak bývalo zvykem v zemích pod vládou socialistického režimu). Věřte, že vaše milované ženy nejvíce ze všeho ocení, když si na ně hlavně uděláte v ten den čas. A když je navíc překvapíte nějakým milým dárečkem, budou zaručeně v sedmém nebi.


Čas je to nejcennější, co můžeme darovat

Velmi oblíbeným pravidlem všech byznysmenů je, že „čas jsou peníze“. Proto chtějí-li přežít v rychlém a agresivním světě obchodu, musí umět rozvrhnout své činnosti na ty, kterými se jim vyplatí se zabývat, a naopak… Ale i přes množství povinností bychom neměli zanedbávat svou rodinu, tedy i svou ženu. Protože čas strávený s rodinou je to největší bohatství, které kdy můžeme získat.

Zapomeňte letos na čokoládu nebo rudý karafiát. Darujte jí něco, co jí bude připomínat vaši lásku a podporu ne týden, ale desítky let – značkové dámské hodinky. Za vaši pozornost jistě stojí švýcarské hodinky Festina, jejichž nabídka je pestřejší, než v té nejskvostnější bonboniéře. Najdete tu zlaté, stříbrné i růžové „bonbónky“. Chcete-li však vaší ženě dopřát opravdové potěšení, nechte ji smlsnout si na hodinkách osazených zirkony.

Módní nadšenkyni nejlépe oceníte hodinkami od Michaela Korse. Vyberte si z více než 300 modelů ten, který vaši ženu podle vás nejlépe doplní. Darujete jí tak radost, krásu i sebevědomí.

Ale i klasické analogové hodinky slaví v posledních letech úspěch! Prohlédněte si nabídku exkluzivních značek Cluse nebo Daniel Wellington. Zjistíte, že krása hodinek (stejně jako žen) má opravdu mnoho podob…

Vůně dělá domov

Vůně je jedinečným poznávacím znamením. Každé auto, město, domov i žena voní jinak, a tyto vjemy patří často k našim nejcennějším vzpomínkám. Proto darujeme-li své partnerce nebo mamince parfém, rozepisujeme tím nové kapitoly paralelních lidských příběhů.

Zkuste jí letos místo jedné kytice koupit rovnou celé květinářství! Vyberte pro ni květinový dámský parfém, z více než 140 značek v naší nabídce, který jí dodá pocit výjimečnosti. Ty nejpůsobivější hledejte pod značkami Calvin Klein, DKNY, Lacoste, Versace nebo Hugo Boss.