Užijte si měsíc plný lásky…

  • MAGAZÍN
  • Užijte si měsíc plný lásky…

Užijte si měsíc plný lásky…

Nevíme jak vy, ale my vnímáme květen jako jeden z nejpříjemnějších měsíců v roce. Konečně můžeme vyjít ven „nalehko“, kochat se pohledem na rozkvetlé stromy, ženy v sukních i muže v padnoucích košilích, a užívat si optimismem a úžasnými vůněmi nasyceného vzduchu. Ať už v něm cítíme jedinečnou jarní svěžest nebo luxusní parfém, máme najednou mnohem lepší náladu, což se pozitivně projevuje i v navazování nových a prohlubování stávajících vztahů… Proto rozhodně souhlasíme s vžitým označením května – měsíc lásky – protože důkazů, že jím opravdu je, nacházíme spoustu dnes a denně, všude kolem nás.

 

Jelikož láska patří k nejkrásnějším lidským emocím, měli bychom si jí vážit a ochraňovat ji jako ten nejdražší poklad. A vůbec nezáleží na tom, jestli milujete druhého člověka, svého psa, svou práci, nebo naopak lenošení, tanec, čtení, sport, jídlo, nakupování, auto nebo cestování… Pečujte o své velké i malé lásky, protože jen díky nim můžete prožít opravdu plnohodnotný život.

Kdo vás pobláznil?

 

Oslavujete 1. máj právě jako „lásky čas“? Potom už byste se měli začít poohlížet po nějaké té rozkvetlé třešni, ať máte kde políbit svou milou. Nechcete přece riskovat, že vám uschne… Ale co když žijete ve velkém městě, kde na třešni nemáte šanci narazit? Polibte ji jednoduše pod jakýmkoli rozkvetlým stromem a nový příval energie jí dodejte smyslným parfémem! V naší nabídce objevíte ty nejžádanější dámské parfémy plné skvostných květin, šťavnatého ovoce a cenného koření. A přímo třešňové květy? Ty ukrývá např. tematicky nazvaný dámský parfém Amour (od značky Kenzo) nebo Fleur de Parfum (od Chloé).

Ale ne všichni nadšeně vítají začátek tohoto měsíce jen proto, že „láska je ve vzduchu“. Nezapomínejme, že 1. květen rovněž oslavujeme jako svátek práce! A jak lépe oslavit práci než odpočinkem?… Užijte si, že časy prvomájových průvodů už jsou dávno pryč. Nikam se nežeňte, dejte nohy nahoru a vychutnejte si úžasně sladkou chuť nicnedělání. Všechny dárky i pro vás ulovené módní kousky, vám dovezeme až domů.

 

Bezmezně milujete hodinky Michael Kors? Díky nám už nemusíte své city nadále skrývat… Vyberte si z 300 dámských i pánských modelů MK ty své, vysněné. Velkou část pro vás máme (na oslavu) s výraznou slevou. A co víc? Ke každým hodinkám od nás ještě dostanete dárek, dopravu zdarma a bezplatný doživotní pozáruční servis.

I Daniel Wellington ví, jak si získat náklonost žen i mužů… Přestože klasické hodinky s koženým řemínkem zažívají celkově své chvilky slávy, ty od DW jim kralují. Nechte se jimi okouzlit. I s jejich nákupem od nás nyní získáte všechny výše zmíněné výhody.

Prozradíme vám jeden fakt: ženy mají citlivější čich než muži. Nakupování kosmetiky, parfémů i čistících přípravků je pro ně proto zábavou. Ale přesto krásně vonící dárečky i rády dostávají. Takže chcete-li upřímně vyjádřit city své ženě, řekněte jí to vůní! A nezapomínejte, že i váš parfém je pro ni důležitý… Buďte Boss!

Některé ženy se stoupajícími teplotami automaticky zkracují své vlasy. Část z nich kvůli většímu pohodlí, jiné proto, že je mají po zimě značně poničené a nevidí jiné řešení… To je však škoda! S kvalitní vlasovou kosmetikou jim můžete vrátit jejich krásu a opět si užívat obdivných pohledů. Dopřejte svým vlasům masku, olej, sérum nebo vlasovou kúru vyvinutou světovými kadeřníky. Uvidíte ten rozdíl.

WELLA