Nech se unést kouzlem Festiny

Nech se unést kouzlem Festiny

Oslava krásy začíná!

 

Festina, to jsou hodinky, které vás doslova uhranou svou jedinečností. Nuda s nimi rozhodně nehrozí. A když vás jednou uchvátí, vaši pozornost už neztratí. Nadchnou vás opravu rychle, i když samotný název značky je odvozen od latinského motta „Festina Lente“, což v překladu znamená „Spěchej pomalu".


Kterými hodinkami se necháte okouzlit?

 

Módní dámské hodinky jako Festina Mademoiselle jistě potěší každou milovnici kulatých analogových hodinek. Jsou decentní, vkusné, zkrátka elegantní. Oslníte jimi v jakékoliv společnosti. Některé dokonce zdobí blyštivé krystaly Swarovski. Nechybí zde ani různé barevné variace vhodné, jak pro ty, co preferují pestřejší odstíny, tak i známou klasiku.


 

Dále příjemně překvapí kolekce Festina Boyfriend.  Najdou se zde sice i nějaké ty pánské hodinky, převažují však zejména dámské. Většina těchto modelů se hodí ke každodennímu využití. Jejich vzhled není rušivý, ale vhodně doplní mnohem spíš riflové kalhoty, legíny nebo sportovnější typy sukní a šatů, než například společenský úbor.

Z pánských kolekcí jistě za povšimnutí stojí The Originals. Sportovní analogové hodinky zajisté ocení nejeden běžec nebo cyklista.  V modré, červené, černé či nenápadnější béžové. Z klasičtějších možností se zase nabízí Festina Automatic a pro skutečně oddané sportovce je tu Festina Chrono Bike. Koneckonců je už známým faktem, že se Festina v roce 1998 stala oficiálním časoměřičem závodu Tour de France. 

Ať už si zvolíte jakkoliv, čeká vás jeden příjemný bonus – výrobky vás nikdy neomrzí. Můžete totiž zkoumat celou řadu detailů, které na první pohled nejsou patrné. Stále je tedy co objevovat a nechat se příjemně překvapit. Co víc si přát?

Ještě jste nenašli ten správný čarokrásný model, který by vás upoutal? Nevadí.

Můžete si vybrat z mnoha zajímavých a nevšedních kolekcí. Nebo si rovnou opatřit více modelů, které potom budete vhodně kombinovat s dalšími doplňky. Nekončící zábava, plná magie a třpytu, začíná…