Niche parfémy: klenoty světa vůní

  • MAGAZÍN
  • Niche parfémy: klenoty světa vůní

Niche parfémy: klenoty světa vůní

Slyšeli jste už o niche parfémech? Nejedná se o obyčejné vůně, ale skutečné umělecké skvosty z dílen slavných parfemářských domů. S běžnými parfémy je nelze srovnávat. Jejich cena je sice vyšší, ale za tak ukázkovou kvalitu to rozhodně stojí. Můžete se setkat i se zcela neobvyklou ingrediencí jako je například střelný prach a jejich intenzita Vás, nejen díky vysoké koncentraci vybraných přísad, pozvedne na úplně novou úroveň. Co bylo původně lahůdkou pouze pro znalce a několik málo vyvolených, se nyní stává dosažitelným i pro Vás.

 

 

Nechte se unést vůní, která si Vás svou originalitou naprosto podmaní...


Dámské niche parfémy

Každá zvídavá žena by měla dámský niche parfém alespoň jednou vyzkoušet. Neváhejte a některý si vyberte – ale jen na vlastní nebezpečí. Můžeme Vám garantovat, že jakmile si jednou uvědomíte ten propastný rozdíl mezi tím, s čím jste se spokojila doposud, a co můžete mít nyní, už nic jiného, než pravý niche parfém nebudete chtít – minimálně pro sváteční příležitosti. Stačí si představit, jak se Vás ostatní začnou zvědavě a s jistou závistí vyptávat, jakou to používáte vůni, že je tak jedinečná a zapamatovatelná? Investujte do sebe. Dopřejte si luxus v podobě parfému, který parfektně zdůrazní Vaši ženskost. Budete překvapená, jak rychle se vám to vrátí!

VYBERTE SI


Pánské niche parfémy

V řadách pánských niche parfémů narazíte na dřevité, kořené, minimalistické i odvážné vůně s neméně vzácnými ingrediencemi jako jsou ty, které byste našli u parfémů dámských. Zemité i citrusové, mužné i smyslné, propracované, neotřelé, jedním slovem – exkluzivní. Tak výjimečné kvality mohlo být dosaženo jen mimořádně složitýmy postupy. Co na tom, že se jejich tajemství nikdy nedozvíte? To Vás trápit nemusí. Zaměřte se na to zásadní: sáhněte po vůni, která Vás odliší od ostatních a dodá Vám osobitou jiskru, jakou nemá nikdo jiný. Buďte neodolatelní.

VYBERTE SI

 


Niche parfémy unisex

Chcete darovat niche parfém, ale stojíte před příliš složitou volbou? V naší nabídce najdete nejeden unisex niche parfém, který potěší jakéhokoliv muže nebo ženu. U niche parfémů prostě nelze šlápnout vedle. Jsou natolik specifické a omamné, že se každému okamžitě dostanou pod kůži. Pokud chcete překvapit něčím opravdu neobyčejným a cena pro Vás nehraje zásadní roli, pátrejte po exkluzivních až kuriozních ingrediencích. Skvělým příkladem by mohl být oud, který je v parfemářském světě považován za mimořádnou cennost nebo například absinth či vzácné santalové dřevo.  

Uvědomte si, že s niche parfémem darujete ještě mnohem víc, než je s ničím nesrovnatelný parfém a krásný umělecky zdobený flakón, na který je radost pohledět. Zároveň tím říkáte, že jste si na výběru dárku dali obzvlášť záležet a že je pro Vás osoba, pro kterou je určen, zvláštní a nenahraditelná. 

Neschovávejte se v davu. Vystupte na výsluní!

VYBERTE SI