Jarní výprodej s vůní luxusu

Jarní výprodej s vůní luxusu

Do výprodeje


Jaro je tady a s ním přichází i velký jarní výprodej. Nenechte si ho ujít! 

Stejně jako v každé domácnosti, i v Brasty se na jaře uklízí. Potřebujeme totiž uvolnit místo pro nové produkty, kterými vás chceme potěšit v létě. Co to znamená pro vás? Že jsme ceny vašich oblíbených luxusních produktů srazili proklatě nízko. Pořídit si teď můžete značkové parfémy, hodinky i šperky za výhodnou cenu. Tak na nic nečekejte, zásoby se tenčí!

Které produkty chcete získat za svěží jarní ceny?  

Může se zdát, že letošní jaro je jaksi méně veselejší, než tomu obvykle bývá. Ale o to víc důvodů udělat si radost! Hodinky, šperky ani parfémy rouškou nezakryjete, tak se směle pusťte do vybírání. 


Na jaře s novými hodinkami 

Jaro je ideální čas, kdy pustit do vaší garderoby trochu toho svěžího jarního vánku. A pokud nechcete zhurta měnit svůj šatník, co třeba začít s novými hodinkami? V našem jarním výprodeji teď můžete pořídit značkové pánské i dámské hodinky za ceny, které se vyplatí. 

Které si vybrat? Pro příznivce nadčasového stylu a čistého designu jsou tu modely od Lacoste. Ti z vás, kteří holdují spíše zdobenějšímu luxusu mohou sáhnout po krásných hodinkách Marc Jacobs. Pokud jste zastánci klasiky, určitě si vyberete mezi tradičnějšími kousky Festina či Timex. A milovníci špičkové japonské kvality neudělají chybu s populární značkou Casio.

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, z bohaté nabídky si jistě vyberete.


Vše voní a kvete, nenechte se zahanbit 

Rozkvetlé stromy, keře i louky jsou všude kolem. Proč se jimi nenechat inspirovat? Právě teď nastal ten správný čas pořídit si nový parfém, který vám dodá energii a vyčaruje úsměv na rtech. Pánské i dámské parfémy můžete nyní pořídit za příjemné ceny. A že je z čeho vybírat! V rámci jarního výprodeje jsme pro vás zlevnili téměř 500 parfémů. 

S jarní slevou teď pořídíte populární parfémy z dílny Calvina Kleina, Paco Rabanne, luxusní vůně Tom Ford či nesmrtelné kousky od Chanelu. A pro milovníky netradičních a přepychových vůní jsou tady niche parfémy. Vyberte si třeba některý z klenotů od Montale či Rasasi, které jsou skutečně neobyčejné.


Luxusní šperky vám budou slušet

Šperků není nikdy dost. Vyzkoušejte některý značkový kousek z naší nabídky a blýskněte se v záři jarních paprsků novým náhrdelníkem, náramkem či náušnicemi. Jarní výprodej zasáhl i vybrané modely oblíbených dámských a pánských šperků, které teď můžete pořídit s příjemnou slevou. 

Nevíte, jaké si vybrat? Šperky Tommy Hilfiger představují to nejlepší napříč všemi portfolii. Mezi jejich moderními a stylovými kousky si vyberou ženy i muži. A pokud vaše srdce plesá nad třpytivým luxusem, určitě vyzkoušejte šperky Guess.