Jak sbalit ženu?

Jak sbalit ženu?

Pro někoho to může být téměř nadlidský výkon, pro jiného je to procházka růžovou zahradou, protože ví, jak na to. Chcete se i vy stát pro ženy neodolatelným? Stačí vám k tomu málo – znát ty správné triky a ženské myšlení.

Jen drahé oblečení, luxusní automobil a uhrančivý pohled mnohdy nestačí. Ženy jsou rafinované a to samé očekávají od mužů. Nemají rády nic prvoplánového a už vůbec ne v případě, kdy s nimi muž flirtuje. Proto se snažte svou vysněnou ženu získat jinak, chytřeji a promyšleněji.  

Připravili jsme si pro vás 5 tipů, jak se seznámit s ženou:  

1. Buďte sebevědomí

Sebevědomí vám v žádném případě nesmí chybět. Není nic horšího, než muž hýřící penězi, který za ně chce schovat svou plachost. Ačkoliv ženy v první chvíli mohou být mužskou stydlivostí překvapeny (v dobrém slova smyslu), z dlouhodobého hlediska je dokázáno, že ženy touží po sebevědomých mužích. Navíc která žena má ráda, když neustále musí muže do něčeho tlačit, přemlouvat ho a pokaždé dělat ten první krok? Většinou žádná. Ženy spíše upřednostňují muže, kteří je dokážou vést. Umějí vést konverzaci, pokládat otázky a nebojí se vyjádřit svůj názor.  

Mnohem lépe také působí muži, kteří jsou ve společnost vidět, stojí vzpřímeně, baví společnost okolo sebe a rozdávají úsměvy na všechny strany. Ti, co se krčí v koutě, a snaží se, aby si jich nikdo nevšiml, nemají šanci.  

Věřte, nebo ne, žena vycítí, jste-li sebevědomí, nebo pouhý uzlíček nervů a komplexů, jenž k sobě hledá ženu, kterou bude moci den co den zavalovat svými problémy. 

Ale pozor, ať to se sebevědomím příliš nepřeženete. Snažte se být sami sebou, ale nesnažte se být středem pozornosti za každou cenu. Stejně tak se nesnažte ženě ukázat, že jste typickým všeználkem a všudybylem. Je sice pěkné, že už jste třikrát obletěli celý svět a poznali ženy všech národností, ale na ženu tím dlouhodobější dojem neuděláte, bude-li jí to imponovat po celý večer, co jste se seznámili, druhý den se jí to rozleží v hlavě a už se neozve.   

Být sebevědomý neznamená ani to, že budete ženě vnucovat jednu lichotku za druhou. A už vůbec nemá žena ráda otřepané lichotky, kterými jí sdělujete, jak má krásné oči nebo vlasy. S lichotkami tedy šetřete, ale nevyhýbejte se jim zcela. Snažte se být originální a přizpůsobit lichotku dané situaci. 

2. Dejte si záležet na svém zevnějšku

To je druhý nejdůležitější bod. Ženy obdivují muže, kteří se umí hezky a vkusně obléknout. Stejně tak mají rády i to, když muž krásně voní. Co se týká detailů vašeho outfitu, ženy si nejčastěji všímají hodinek a bot. Pánské hodinky by měly být důležitou součástí každého muže. Podle hodinek se totiž mnohdy pozná, jaký má muž vkus. Zřejmě ženu neoslníte levnými plastovými hodinkami běžných konfekčních značek nebo snad kopiemi drahých značek. Hodinky pro muže by měly vyjadřovat to, jak moc jsou originální a jak moc si potrpí na originalitu, zda jsou spíše praktičtí, nebo extravagantní, jestli dají na precizní ruční práci, nebo se spokojí s konformitou, nebo zda se řídí aktuálními trendy, či jim na nich vůbec nezáleží.

Nemusíte si kupovat hodinky za desetitisíce nebo dokonce za statisíce, i mnohem levnější pánské hodinky dokáží upoutat pozornost, vyjádřit vaši osobnost a splnit svůj účel. Dnes už není žádnou výjimkou, že muži často nosí hodinky na pravé i levé ruce. Měli byste však ženě dokázat odůvodnit, proč zrovna i vy nosíte dvoje hodinky. Nikdy však nezačínejte ženě vyprávět o tom, jak moc drahé hodinky to jsou. Cena v první chvíli rozhodně není důležitá, důležitý je příběh.  

Podobné je to i s parfémem. Pánský parfém rovněž utváří celkový dojem, a proto si dejte s jeho výběrem náležitou práci. V první řadě dbejte na to, aby dokázal rozvíjet svou vůni po celý den. Není nic smyslnějšího než příjemně vonící muž. Ale jdete-li do společnosti ve večerních hodinách, po celém dni stráveném v práci nebo na pracovních schůzkách, ne vždy parfém (či toaletní voda) po celý den vydrží. Proto sázejte na kvalitu. Kvalitní parfémy po celý den totiž rozhodně vydrží, stejně jako některé toaletní vody. Mějte svou oblíbenou značku a držte se jí. Jak ale poznat tu nejvhodnější vůni pro vás? Jakmile vám žena řekne, že krásně voníte, je to pravda. V tu chvíli poznáte, že na sobě máte právě tu vůni, která je pro vás tou pravou. Pánské parfémy jsou alfou a omegou mužské osobnosti a věřte, že ten správný v běžné drogerii neseženete.  

Kromě hodinek a parfémů je samozřejmé důležité i oblečení, které máte na sobě, a boty. Okopané špičky, sešlapané paty nebo boty od bláta rozhodně žádnou ženu nezaujmou a pokud ano, nebude to na vás mít pozitivní dopad. Možná vás překvapí, jak moc často se ženy rozhodují, zda se s mužem začít bavit, nebo ho ignorovat, na základě toho, jaké má boty. Stejně tak se dívají, zda boty ladí se zbytkem oblečení. Vezmete-li si ke společenskému obleku sportovní boty, uznání nesklidíte, naopak budete za toho, kdo nezná etiketu nebo se snaží být za každou cenu zajímavý. Na druhou stranu jdete-li do společnosti, kde není formální oblečení vyžadováno, klidně se můžete snažit zapůsobit extravagantnější obuví nebo jiným kusem oblečení. Máte-li však na sobě košili, měla by být vždy perfektně vyžehlená, máte-li kalhoty s puky, měly by být rovněž dokonalé.  

Dávejte si pozor i na zpocené podpaží. Občas se mu nevyhne nikdo z nás a to i při pravidelném používání kvalitního deodorantu, alespoň se tak snažte, aby si toho žena nevšimla, a když si toho přeci jen náhodou všimne, nic nezkazíte drobným žertem. To žena určitě uvítá víc, než trapné ticho nebo nic neříkající omluvu.  

3. Projevte zájem  

Zeptat se na něco a neposlouchat, co ten druhý odpovídá, je zásadní chybou. Pokud se na něco zeptáte, předpokládá se, že vás odpověď zajímá. V opačném případě není třeba otázku pokládat. Zeptáte-li se na něco dvakrát nebo třikrát a žena vám odpoví, očekává interakci. Pokud nenastane, může si myslet, že se zkrátka ptáte, aby řeč nestála, nebo se ptáte proto, aby nabyla dojmu, že se o ni zajímáte, ale vzhledem k tomu, že k odpovědím zůstáváte neteční, bude to působit tak, že jste myšlenkami úplně někde jinde. A dojde-li žena k názoru, že jen chcete zapůsobit a projevit zájem, aby s vámi byla ochotna strávit noc, jste na nejlepší cestě neuspět.  

4. Buďte galantní

Ne, rozhodně nejde o zastaralý projev náklonnosti k ženám. Ženy zbožňují galantní muže. Proč? Protože jich je čím dál méně. Otevřete jí dveře, když to bude zapotřebí. Přidržte jí kabát, když se obléká, z restaurace ji nechte vyjít jako první. Ze schodů choďte jako první, do schodů vždy za ženou. Ptejte se, zda jí něco nechybí, zda nemá hlad či žízeň nebo jestli jí není zima. Opět zde však platí pravidlo – všeho s mírou. Nemusíte se ptát každých deset minut. To je extrém, který ženy mají rády ještě méně než muže, kterým je galantnost cizí.  Avšak nikdy nešlápnete vedle, pokud čas od času některou z výše jmenovaných otázek použijete.  

5. Myslete na řeč těla

Vracíme se k bodu jedna a dva. Být sebevědomý a dbát na svůj zevnějšek souvisí i s řečí vašeho těla. Člověk bez sebevědomí se občas projevuje tím, že při konverzaci má ruce schované v kapsách, škrábe se na hlavě, ošívá se nebo si utírá nos. Vy sice všechny tyto pohyby děláte bezděčně, ale ženy si jich všimnou. Stejně tak vašemu zevnějšku, ač zahrnuje skvěle padnoucí oblek a drahé hodinky, může výrazně uškodit fakt, když si s hodinkami budete neustále hrát (Hrajete si s nimi z nervozity nebo proto, že chcete, aby si žena hodinek všimla? Obojí je špatně.). Ani kroucení kravaty na prst není vhodná taktika k tomu, jak sbalit ženu. Ani neustálé přešlapování.  

Dbejte i na tyto detaily. Snažte se myslet na to, jak se projevujete. Nehlídejte se ale přespříliš. I upjatost vám může uškodit. Zkrátka buďte sví.