Jak reklamovat

Máme zavedenou několikanásobnou výstupní kontrolu a naši kolegové ve skladu jsou pravidelně školeni tak, aby se vám do rukou dostal balíček vždy dokonale zabalený a aby nehrozilo poškození zboží během přepravy. Zboží nakupujeme vždy jen u ověřených dodavatelů a z hodnocení našeho e-shopu vyplývá, že zákazníci jsou s našimi službami a produkty maximálně spokojení. Dokonce jsme zvítězili v jedné z kategorií soutěže Shop roku. Kladné recenze Brasty obchodu nás moc těší a motivují nás k další práci. Snažíme se pro zákazníky dělat vždy maximum.

Může se však stát, že z nějakého důvodu přestane zboží fungovat tak, jak byste si představovali. Může to být vadou materiálu, opotřebením a nebo poškozením při přepravě. V podobných případech je pak možné samozřejmě zboží reklamovat. Na veškeré nové zboží, které nabízíme na e-shopu, platí záruka 24 měsíců. Více o podmínkách reklamace se dozvíte zde.

Jak reklamovat zboží?

Jakmile zboží převezmete, tak si jej prosím co nejdříve pečlivě prohlédněte. Pokud náhodou zjistíte, že je zboží nějak poškozené, tak nás o závadách neprodleně informujte. Můžete nás kontaktovat hned několika způsoby:

  • na e-mailovou adresu provozovatele info@brasty.cz
  • poštou na adresu provozovatele (viz níže)
  • telefonicky na tel. č.: 581580660
  • osobním doručením na adresu provozovatele

Jakmile nás kontaktujete, tak společně domluvíme další postup. Pokud bude zboží opravdu poškozené, tak jej můžete zaslat nebo doručit v případě v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, s popisem závady a kopií prodejního dokladu na adresu provozovatele:

BRASTY GROUP s.r.o.
Velkomoravská 479/19
Olomouc, 779 00

O reklamaci zpravidla rozhodneme ihned, ve složitějších případech potom do 3 dnů od převzetí zboží. Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se s vámi nedohodneme jinak. Při reklamaci se snažíme vyjít zákazníkům ve všem maximálně vstříc.

Reklamační protokol si můžete stáhnout zde (PDF). 

Rádi nakupujete zboží za zvýhodněné ceny?

Využijte akční nabídky a pořiďte si značkové hodinky, parfémy, kosmetiku nebo šperky opravdu levně. Nezapomeňte si také přihlásit odběr newsletteru, aby vám neunikly slevy a novinky v našem sortimentu. Pravidelně svým věrným zákazníkům zasíláme Brasty slevový kupon pro výhodný nákup.

Prohlédněte si zboží v akci