Jak být přitažlivá pro muže?

Jak být přitažlivá pro muže?

Chcete, aby si vás muž všiml? Toužíte být neodolatelná a okouzlující? Pak musíte dodržovat několik pravidel. Krása totiž není všechno a mnohdy k získání vysněného muže nestačí. Potřebujete mít něco navíc.  

Jak zaujmout muže, aby z vás nespustil oči? Vynikněte nad ostatními ženami a zajistěte si pozornost každého muže, jakého si jen zamanete. Stačí, když budete dodržovat následujících pět pravidel. 

1. Usmívejte se a bavte se

Kdy je žena nejméně sexy? Sedí-li sama v koutě a tváří se, jako by právě kousla do citrónu. Mít otrávený výraz je pro mnohé muže jasným signálem, že je lepší držet se od vás dál. Některé ženy ale nasadí otrávený výraz pokaždé, když si toho svého muže vyhlédnou. Proč? Mají za to, že jde o výraz svůdný. Nejde. Svůdný je úsměv. Budete-li se mračit nebo tvářit neutrálně, pravděpodobně žádného muže nezískáte.  

Rovněž je lepší, když se s přáteli, s nimiž jste do společnosti vyrazila, bavíte a nestraníte se jich. V opačném případě to totiž působí tak, že na společenskou konverzaci nemáte náladu a venku jste zkrátka omylem. A ani to na muže nepůsobí vůbec dobře. Naopak budete-li v centru dění, budete se smát, neustále něco vyprávět, muž si vás všimne o to spíš.

Raději mluvte o tom, co vás zrovna přivedlo na místo, kde se zrovna nacházíte a co vám tu připadá zajímavé nebo zábavné. Snažte se konverzovat lehce a zábavně. Můžete i trochu flirtovat, ale ne příliš okatě, abyste ho nevyplašila. Pokud vám dotyčný muž úsměvy neoplácí a naopak on sám sleduje dění všude kolem a ne vás, raději to vzdejte rovnou, ať nejste nakonec zklamaná ještě víc než doteď. Příležitostí k seznámení budete mít ještě bezpočet.  

Při konverzaci z něj nespouštějte oči. Budete-li sledovat dění okolo sebe a jemu věnovat jen letmé pohledy, může si muž začít myslet, že o něj nemáte zájem. Přitom jste možná jenom nervózní a nevíte, kam s očima. Soustřeďte se. První dojem je nejdůležitější a když se mu budete dívat do očí a usmívat se, dáváte mu najevo, že vám není lhostejný. Také mu nevyprávějte, jak moc se nudíte a jak vás lidé okolo otravují. Sice to může být pravda, ale muž může nabýt dojmu, že vás nudí i on sám a rychle se stáhne.  

2. Dejte mu najevo, že nejste jen tak k mání

Jak být přitažlivá pro muže a nepůsobit lacině? Nejpřitažlivější jsou pro muže ženy, které se nedají svést příliš snadno. Projeví-li o vás nějaký muž zájem, neskákejte mu hned do náručí a neptejte se ho na to, kdy bude mít v následujících dnech volno, abyste mohli někam vyrazit. To muže jedině vyděsí a odradí. Rozhodně není na škodu dát mu najevo jistou náklonnost, ale nic se nemá přehánět.  

Muž vás musí dobývat. Naznačte mu, že se jen tak nedáte a bude ho stát značné úsilí, než na schůzku kývnete. 

Ženy, které se nenechávají dobývat, mají u mužů mnohem menší váhu. Většinou je rychle omrzí. Naopak ženy, které se nechávají dobývat déle, jsou u mužů cennější, víc si jich váží a také se do nich dokáží snadněji zamilovat. Bude-li na vás muž se schůzkou tlačit, raději od něj dejte ruce pryč. Neodbytní muži jsou většinou zvyklí na ženu tlačit tak dlouho, dokud nedostanou to, co chtějí. Pro společný život tak rozhodně nejsou příliš vhodní. Jakmile něco nebude podle nich, bude zle. 

Na druhou stranu je ale třeba rozlišovat mezi urputnou neodbytností a tím, kdy o vás skutečně muž stojí a jen vám chce dát najevo, že byste se mohli poznat i víc. V tom případě záleží na konkrétní situaci i na tom, jak při tom muž působí. Je na vašem osobním zvážení, zda mu dáte šanci, nebo ne. Jenom mějte na paměti, že byste na první nabídku ke schůzce ihned kývnout neměla. Dejte mu šanci dobývat vás.  

3. Ukažte svou inteligenci

Jak poznám, že se líbím muži? Pokud si tuto otázku také pokládáte, čtěte dál. Jen obyčejný pohled a úsměv nemusí znamenat vůbec nic. Ten opravdový zájem o vás přichází až s tím, kdy se o vás začne skutečně zajímat. A budete-li pro něj dostatečně zajímavá, pak máte z poloviny vyhráno. Je dokázáno, že z dlouhodobějšího hlediska muži upřednostňují chytré a inteligentní ženy před těmi, s nimiž si nemají co říct a se kterými nemají ani jeden společný zájem.  

Chcete-li tedy na muže zapůsobit, ukažte, co ve vás je. Samozřejmě ale nezačínejte hned s tím, kolik vysokých škol jste vystudovala, kolik titulů máte, kolik jich mají vaši rodiče nebo kolik světových jazyků znáte. Nesnažte se nad muže povyšovat nebo mu dokazovat, o kolik je `hloupější` než vy. Může to brát totiž tak, že se mu snažíte ukázat, že na vás nemá a tak ani neexistuje šance, že byste s ním šla na schůzku. Svou inteligenci i to, co víte, můžete dát najevo úplně jinak, například tím, že budete mluvit rozvážně, budete vtipná a budete se zajímat také o to, co dotyčný muž dělá, jaké má zaměstnání, co ho baví nebo například o to, jaký typ žen se mu líbí. 

Na to, jaké ženy se mu líbí, se však neptejte přímo. Snažte se otázky vést takovým směrem, aby to prozradil i bez toho, aniž byste mu musela pokládat konkrétní otázku. Proč je to důležité? Protože tak si ujasníte, na čem jste a zda má vůbec smysl se dál snažit. Tak zjistíte, zda byste se mu mohla líbit, anebo absolutně jeho typ nejste a jen ztrácíte čas.  

Přijde-li řeč na to, co studujete, co umíte nebo kde pracujete, neprozrazujte všechno hned. Snažte se být tajemná, protože i to je známka inteligence. Můžete však pohovořit i o tématu, které vás zajímá a ukázat vaší silnou stránku. Ale ne za každou cenu.   

Budete-li totiž mluvit o tématu, o kterém muž neví vůbec nic a ani ho nezajímá, mohou být naopak vaše znalosti ke škodě. Muž si může začít myslet, že se mu snažíte dokázat, jak hluboce u vás klesl, když neví nebo nezná to samé, co vy. Ideální je najít si společné téma a své znalosti vzájemně doplňovat a následně plynule navázat na další téma. Opět je ale důležité nevypotřebovat si celou konverzační munici hned při prvním seznámení.  

4. Podívejte se do zrcadla

Jste spokojená sama se sebou? Líbí se vám, jak vypadáte? Přestože fyzický vzhled rozhodně není všechno, při prvním seznámení o vás může mnohé prozradit. Vyznáte se v módě, nebo vám naopak módní trendy zůstávají cizí? Potrpíte si víc na jednoduchost než na okázalost? Jste extravagantní nebo naopak spíše konzervativní? Každá žena by měla mít svůj vlastní styl a ten si zachovávat. Jen oblečení ale nestačí. Jak svést muže, aby vás nedostal z hlavy?  

Musíte krásně vonět. Dámský parfém totiž s muži dokáže hotové zázraky. Jakmile se muži vaše vůně zalíbí, máte vyhráno. Proto dámské parfémy nepodceňujte a vyberte si takový, který se k vám hodí. Pokud se ráda oblékáte do sportovního oblečení, zřejmě orientální vůně nebude pro vás tou nejvhodnější. Také nezapomeňte na to, že na každém voní parfém trochu jinak a tak si každou vůni poctivě odzkoušejte přímo na vaší pokožce. 

5. Zalichoťte mu

Mužské ego je velmi citlivá záležitost. Nemůžete se tedy muži zavděčit víc, než když mu lehce zalichotíte. Stačí jedna dobře cílená lichotka a máte ho v hrsti. Co ale muže potěší ze všeho nejvíc? Přeci to samé, co vás. Pochvalte mu jeho vůni anebo mu dejte najevo, že vás mile překvapilo, jaké má znalosti.  

Můžete mu rovněž pochválit hodinky nebo boty, čímž mu dáte najevo, že se vám líbí jeho vkus. Jedna či dvě lichotky rozhodně stačí, nepřehánějte to s nimi. Muž by si pak mohl začít myslet, že mu lichotíte jenom proto, abyste se mu zalíbila a zavděčila a nemyslíte to upřímně.