Tommy Hilfiger: změň svůj svět

  • MAGAZÍN
  • Tommy Hilfiger: změň svůj svět

Tommy Hilfiger: změň svůj svět

Pod značkou Tommy Hilfiger, která dobývá módní svět již bezmála 40 let, si většina z nás vybaví hlavně stylové odívání. Ale Tommy Hilfiger, to není jen oblečení s modrým, červeným a bílým proužkem. Oblíbený módní návrhář se věnoval také designování hodinek a šperků. O tom, že se mu na poli módních doplňků velmi dobře daří, svědčí desítky tisíc věrných zákazníků po celém světě, včetně slušné řádky slavných osobností. Tommy Hilfiger je totiž synonymem pro svěží a nespoutanou módu, inspirovanou ruchem a živelností New Yorkských ulic. Nechejte se i vy strhnout jeho osobitým stylem a změňte svůj svět! 

Hodinky, šperky či parfém Tommy Hilfiger vám vždy dodají dostatek sebevědomí a odhodlání dokázat všechno, o čem jste kdy snili.


Vydejte se cestou Tommyho Hilfigera a zvolte si ideální kombinaci luxusu a čisté elegance. Vyberte si hodinky, šperky nebo parfém a buďte okouzlující za každé situace.


Hodinky Tommy Hilfiger


Hledáte hodinky, které jsou kvalitní a zároveň oplývají nadčasovým a mladistvým designem? Zvolte si hodinky Tommy Hilfiger. Jsou to stylové hodinky s neotřelým designem, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Kolekce dámských hodinek Tommy Hilfiger nabízejí široké množství elegantních modelů, mezi kterými si zaručeně vyberete. V nabíce jsou I tolik oblíbené hodinky s velkým cifermíkem. Celokovové modely ve stříbrném, zlatém nebo oblíbeném tónu růžového zlata vás jednoduše dostanou. Pokud máte raději kožené řemínky, ani vy nepřijdete zkrátka. Tommy Hilfiger myslel na všechny ženy, které chtějí být trendy a vědí, co jim sluší.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger udělají radost všem moderním gentlemanům i sportovně založeným mužům. Nebo patříte mezi obě skupiny? Pak vězte, že hodinky Tommy Hilfiger nabízejí nespočet univerzálních modelů a jsou přesně to, co vašemu zápěstí chybí. Luxusní vzhled, citlivý a nevtíravý design, který má šmrnc, a především vysoká kvalita. To jsou základní atributy modelů této značky. Vyzkoušejte je I vy a připojte se k mužům, kteří se nebojí přijímat výzvy.


Šperky Tommy Hilfiger

Dokonale vyvážený poměr elegance a ležérního stylu dělá ze šperků Tommy Hilfiger kousky, kterým lze těžko odolat. Pořiďte si některý ze zajímavých šperků Tommy Hilfiger i vy.

Moderní dámské šperky Tommy Hilfiger se perfektně hodí pro ženy, které jsou trendy a nebojí se výraznějších módní doplňků. S dámskými náhrdelníky, náramky, náušnicemi i řetízky zazáříte jak na pracovní schůzce, tak při slavnostní večeři.

Ani pánové nepřijdou zkrátka. Mezi pánskými šperky Tommy Hilfiger najdete hlavně krásné, převážně kožené náramky a mladistvé přívěsky na řetízku. Vypadat skvěle nikdy nebylo jednodušší!


Parfémy Tommy Hilfiger

Jemnost, střídmost, ale také individualita, se projevují i v parfémech Tommy Hilfiger – jak v těch dámských, tak i v pánských. Volnost a svěžest jsou patrné hned na první přivonění. Optimistické květinové vůně pro ženy a svěží parfémy pro muže nenechají nikoho chladným. Ideální pro všechny pány a dámy s vytříbeným vkusem.

Nechte se hýčkat! Sáhněte po americkém stylu a nebojte se mu propadnout.