E-magazín

brasty-magazin

Máme pro Vás velké letní překvapení!

Parné léto je v plném proudu, ale na nás v Brasty si sluníčko jen tak nepřijde. Nějakou dobu jsme se pěkně potili, abychom Vám mohli horké letní měsíce zpříjemnit. A výsledek je konečně tady! Představujeme Vám úplně první číslo našeho nového e-magazínu Brastymag. Jste zvědaví, co všechno se v něm dočtete?

Na co se můžete v Brastymagu těšit?

Nejen, že se dozvíte vše o našich top produktech, ale taky Vám poradíme, kam se vydat na dovolenou, jak v létě zaujmout a které hodinky ani v pivu neutopíte. Ukážeme Vám, jak si (s námi) užít opravdu nespoutané léto!

Najděte si chvilku pro sebe a stáhněte si náš Brastymag!

K našemu historicky prvnímu číslu můžete navíc získat i naši speciální slevovou knížku! Toužíte po mimořádné možnosti pořídit si naše značkové produkty se slevou? Pak už neváhejte! Stačí jen vyplnit formulář a můžete se těšit na spoustu výhodných akcí a slev.
Nechci Brastymag se slevou

Vyplněním a odesláním Vaší emailové adresy kromě požadavku na zaslání e-booku vyjadřujete také souhlas s jejím užitím pro zasílání newsletteru a dalších obchodních sdělení společnosti Brasty. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování Vaší emailové adresy a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Pro ověření Vaší identity Vám zašleme potvrzující email. Pro více informací o ochraně osobních údajů klikněte zde.

brasty-magazin-leto

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up