Brasty slevový kupón

Z našeho sortimentu se rozbuší srdce nejedné milovnici krásných, úžasně voňavých a luxusních produktů. Snad každý by si v našem obchodě vybral alespoň jedny úchvatné hodinky, oblíbený parfém nebo vlasový kondicionér. I když jsou naše produkty cenově velice výhodné, mnohdy je právě cena jedinou překážkou, která stojí mezi pouhým přáním a skutečným nákupem. Nám v Brasty ale velice záleží na tom, abychom vám umožnili si svá přání plnit a dopřát značkový luxus sobě nebo svým blízkým ještě výhodněji. Nákupy jsou ještě větším potěšením, když jsou se slevou, o tom není pochyb. Jak tedy na to, abyste utráceli co nejméně peněz za nejlepší možnou kvalitu? Především vám doporučujeme registraci k odběru našeho newsletteru. Být součástí naší newsletterové databáze se vyplatí z mnoha důvodů. Nejenže vám s naším newsletterem neunikne žádná novinka, ale můžete se těšit i na slevové knížky plné slevových kuponů, které mají nejrůznější podoby. Například se může jednat o Brasty slevový kód ve výši 500,- Kč na hodinky Lacoste, nebo Brasty slevový kupon ve výši 10% na všechny šperky a nebo také Brasty kupon se slevou 5% na všechny značky vlasové kosmetiky.

Proto neotálejte, a hned vyplňte svou emailovou adresu ve spodní části naší webové stránky. Záhy vám na email dorazí výzva k potvrzení odběru a souhlasu se zpracováním osobních údajů. Aby se emaily od nás neztrácely mezi spamy nebo v nevyžádané poště, doporučujeme si přidat adresu newsletter@brasty.cz do adresáře kontaktů.  A nebojte se, vaši emailovou schránku rozhodně nebudeme zahlcovat zbytečnou reklamou. Registrace je nezávazná, lze ji kdykoliv odhlásit a nic nestojí. Ať už si chcete pořídit nějaký krásný šperk, hodinky, parfém nebo vlasovou kosmetiku, naše akční nabídky přinášejí opravdu výhodný nákup na Brasty a sleva na první nákup, jako poděkování za registraci, je jen pouhý začátek.    


Prohlédněte si zboží v akci

 

Pokud byste si při výběru zboží nebo uplatnění slev nebyli jistí, využijte naši zákaznickou linku. Zkušení kolegové jsou vám k dispozici na telefonu od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 a ochotně vám zodpoví všechny otázky týkající se našeho sortimentu, nabídky i průběhu objednávky.