BRASTY SLEVOVÝ KÓD - VAŠE VSTUPENKA K JEŠTĚ NIŽŠÍM CENÁM

  • MAGAZÍN
  • BRASTY SLEVOVÝ KÓD - VAŠE VSTUPENKA K JEŠTĚ NIŽŠÍM CENÁM

Vybrali jste si na našem e-shopu hodinky, parfém, šperk nebo některý z kosmetických přípravků a chtěli byste ušetřit? Pak můžete využít Brasty slevový kód, který vám cenu nákupu ještě o fous sníží. To je skvělé, viďte! Řekneme vám, jak to všechno funguje.

NAKUPUJTE NA BRASTY VŽDY VÝHODNĚ

Internetové nákupy se těší čím dál větší oblibě. A koronavirová krize ještě urychlila tento trend. Na internetu totiž můžete nakupovat naprosto kdykoliv - třeba o půlnoci, když se vám zachce vybrat si nové šaty nebo se potěšit značkovými hodinkami. Mezi další výhody patří také nízká cena, kterou kamenné obchody ve valné většině nejsou schopni nabídnout. Na internetu ovšem panuje velká konkurence. Zákazník může doslova jedním kliknutím obchod opustit a přesunout se na jiné stránky. Proto se každý správný e-shop snaží své zákazníky hýčkat - ať už kvalitou zboží, služeb nebo nízkými cenami.

I v Brasty se snažíme nabídnout vám to nejlepší zboží za bezkonkurenční ceny. Nízkou cenu můžete získat nejen při běžném nákupu, ale také pomocí Brasty slevového kuponu. Podobu mívá různou - od slevy na první nákup přes slevu v procentech až po slevu na určitou částku. Kupony se snažíme neustále proměňovat, aby vás nákupy u nás bavily a měli jste se stále na co těšit.

JAK MŮŽETE ZÍSKAT BRASTY SLEVOVÝ KÓD?

Nejjednodušší cesta ke slevovému Brasty kódu vede přes odebírání našeho newsletteru. Nejen, že tak budete mít vždy přístup ke zlevněným produktům, ale budete vědět, co zrovna frčí a jaké jsou novinky na poli hodinek, parfémů, šperků či kosmetiky. S našimi newslettery vám nic důležitého neunikne!

Dalším způsobem je získání slevového kódu Brasty přímo na našich webových stránkách - takto si můžete například snížit cenu vašeho prvního nákupu, na který momentálně poskytujeme slevu 250 Kč. Slevovou knížku plnou Brasty kódů na nejrůznější značkové zboží najdete také jako součást e-magazínu Brastymag, který vychází několikrát do roka.

Získaný Brasty slevový kód pak už jen stačí vložit do příslušné kolonky při vytváření objednávky. Sleva vám bude automaticky odečtena a můžete se těšit z nízké ceny za váš nákup.

UŠETŘETE PENÍZE ZA DOPRAVU

Mezi oblíbené slevové kódy patří i ty, které vám přinesou dopravu zdarma. To je totiž jeden z mála mínusů online nakupování. Platit za poštovné se nikomu nechce, to dobře víme. U spousty produktů tak na Brasty za dopravu automaticky neplatíte. A když budete sledovat naše newslettery, neuniknou vám ani akce na dny dopravy zdarma, které se konají několikrát do roka.

Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si z široké nabídky značkových hodinek, parfémů, kosmetiky nebo krásných šperků. Produkty na Brasty dělají radost - ať už svou kvalitou nebo nízkými cenami.

AKCE, SLEVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte při tom a mějte přehled o aktuálních slevách

 
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Kdykoliv máte právo Váš souhlas odvolat. Více informací naleznete v našich zásadách zpracování osobních údajů.