Brasty je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

  • MAGAZÍN
  • Brasty je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

Brasty je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

S velkou slávou si dovolujem oznámit skvělou zprávu! Dostali jsme se mezi 50 nejrychleji rostoucích firem v Česku. Umístili jsme se v prestižní soutěži Deloitte Technology Fast 50 C a v následujícím článku se s vámi chceme podělit o bližší informace.

Vážení čtenáři a milí zákazníci,

rádi bychom se s vámi podělili o jednu radostnou zprávu. Náš internetový obchod Brasty.cz se zařadil mezi 50 nejrychleji rostoucích firem v Česku. Tuto příjemnou zprávu jsme se dozvěděli poměrně nedávno, když byla vyhlašována soutěž Deloitte Technology Fast 50 CE. České firmy v této soutěži s poměrně jasnou převahou ovládly padesátku nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě. Zní to až neuvěřitelně ale do 21. ročníku soutěže Deloitte Technology Fast 50 CE se probojovalo rekordních 21 českých společností. A ještě neuvěřitelněji zní fakt, že české firmy obsadily druhé, třetí i čtvrté místo. To je zkrátka skvělá zpráva!

Absolutním vítězem soutěže Deloitte Technology Fast 50 CE se potom stal polský výrobce balení a obalů na míru Packhelp.

A teď tedy k našemu umístění. E-shop Brasty.cz obsadil 32. místo v České republice, což je pro nás všechny naprosto úžasná zpráva. Náe online obchod Brasty.cz nabízí sortiment hodinek, parfémů, kosmetikoy a šperků. Sklady s kancelářemi máme v samém srdci Hané – v Olomouci. Nutno dodat, že se docela rychle rozrůstáme a v tuto chvíli zboží zasíláme již do 10 zemí EU. Toto číslo bychom ještě letos chtěli navýšit o další země. Takže nám držte palce a buďte u toho s námi.

„Výsledky letošního ročníku Fast 50 potvrzují, že technologickým firmám se v České republice stále více daří. Místní podnikatelé si pak úspěch nenechávají jen pro lokální nebo regionální trh. Řada z nich už dosahuje výrazných úspěchů v zahraničí, včetně náročného amerického trhu,“ říká Jiří Sauer, ředitel programu Deloitte Technology Fast 50 CE. Pan ředitel tímto tvrzením vlastně jen potvrzuje i naši filozofii a cestu, protože také naší snahou je dál expandovat do zahraničí.

Pojďme se ale podívat i na úspěchy druhých. Na prvním místě v Česku a na druhém místě celkově se umístil logistický start-up DoDo. Hned za touto společností se umístil další velmi zajímavý projekt. Tím je aplikace pro pronájmy nemovitostí UlovDomov.cz. Čtvrtým v žebříčku je potom známý vyhledávač nábytku FAVI. Na tento vyhledávač narazí asi úplně každý, kdo se chystá kupovat nábytek nebo doplňky do domácnosti.

Stát po boku tak velkých hráčů a tak skvělých firem je velkým úspěchem pro každou společnost a náš e-shop Brasty.cz si toho velmi cení. Jsme nesmírně rádi, že jsme dosáhli tak velkého úspěchu. „Za úspěch vděčíme zejména našim kolegům a zaměstnancům, kteří e-shopem doslova žijí a dělají vše pro to, aby byl zákazník vždy maximálně spokojený. Máme velké štěstí na zaměstnance, kteří ve firmě vytvořili pohodovou a přátelskou atmosféru. I díky tomu se nám tak daří překonávat všechny překážky a jít stále kupředu.“ říká jednatelka e-shopu Brasty.cz Alena Masarová.


Pokud byste se chtěli stát součástí našeho týmu, tak mrkněte na volná místa - Pracujvbrasty.cz

Zdroj: https://www.e15.cz/byznys/technologie-a-media/padesatku-nejrychleji-rostoucich-tech-firem-ve-stredni-evrope-ovladly-ceske-podniky-1375381