BRASTY hodnocení

Společnost BRASTY je přesvědčena, že by si každý z nás měl dopřát trochu luxusu. A i když se módní značky a symboly luxusu v průběhu let mění, naším cílem bude vždy nabízet výjimečné šperkynejmodernější hodinkyluxusní parfémyniche vůněexkluzivní kosmetiku těch nejvyhlášenějších značek za rozumnou cenu. Ať už chcete odměnit sebe nebo věnovat krásný dárek někomu blízkému, v nabídce BRASTY najdete nepřeberné množství zboží v akci, novinek, dárkových kazet s parfémy nebo luxusní kosmetikou. U naší nabídky vždy pamatujeme na potřeby sofistikovaných a moderních osobností dnešní doby, které oceňují tu nejvyšší možnou kvalitu. 

Prohlédněte si zboží v akci

V centru naší pozornosti bude vždy stát přání našich zákazníků, snaha inspirovat a prostřednictvím našeho značkového zboží rozdávat radost a pocit jedinečnosti. Tento postoj nás bude vždy odlišovat od ostatních jako maloobchodníka, obchodního partnera i zaměstnavatele. BRASTY se navíc snaží svým zákazníkům výběr usnadnit. Na našich stránkách je k dispozici chat se zákaznickou podporou a také infolinka, kde naši zaměstnanci ochotně radí a zodpovídají všechny dotazy. Náš mladý, motivovaný a ambiciózní tým plní své výzvy s velkým nadšením, odhodláním a respektem v souladu s filozofií značky. Pevně věříme, že je tento jednotný přístup malým tajemstvím úspěchu, kterému vděčíme za skvělá hodnocení našeho obchodu. 

BRASTY, jako ověřený a certifikovaný obchod APEK, si bude i do budoucna zakládat na spolehlivosti a rozvoji s cílem vybudovat ambiciózní globální společnost, která bude nejen lídrem na trhu se značkovým zbožím v České republice, na Slovensku, v Německu, Rakousku, Itálii, Polsku, Rumunsku, Velké Británii, Maďarsku, Bulharska a výhledově i ve Francii, ale pevně věří, že s vaší pomocí dokáže ještě mnohem víc a posune svůj příběh úspěchu ještě dál.  


Ukázky hodnocení našich spokojených zákazníků

„Přehledná a pěkná nabídka. Mají dobré ceny. Moje hodnocení brasty je na výbornou. Radost zde nakupovat."

Dita Jansová 
 

„Vše super, jako vždy.“

Katka Tomášová

 

„Zásilka dorazila včas i v předvánočním shonu. A dárek se líbil. Co víc si přát?“

Jan Kábrt

 

„Konečně eshop, který prodává značku Fanola. Zboží přišlo rychle a v pořádku. Moc jsem tomu nevěřila, ale hodnocení na heurece je pravdivé, není se čeho bát.“

Mirka Wagnerová

 

„Vše proběhlo hladce. Určitě nakoupím znovu.“

Jana Mašková

 

“Neskutecna rychlost dodani hodinek!!! V pondeli sem hodinky objednal a v utery byly doma. Navic za super cenu, nejlevnejsi co sem nasel. Takze urcite budu doporucovat!!!”

Kamil Pazdera