5 rad, jak na skvělou silvestrovskou párty

  • MAGAZÍN
  • 5 rad, jak na skvělou silvestrovskou párty

5 rad, jak na skvělou silvestrovskou párty

Oslavte poslední den v roce stylově! Silvestr je tu co nevidět, tak si přečtěte, jaký letos zvolit make-up nebo proč se budou hodit prskavky. Máme pro vás 5 rad, jak si zaručeně užít silvestrovskou párty.

A je to tady. Vždycky to tak rychle uteče, že se ani nestačíme divit. Posledních pár dní a máme tu nový rok. A s ním přichází i velký důvod k oslavě. Ať už chceme nebo ne, bilancování na přelomu prosince a ledna se nevyhneme. Vzpomínáme, co krásného nám letošní rok přinesl a co bychom mohli příště udělat jinak a lépe. Nový rok, to je nový začátek a příležitost ke změně, plnění snů a třeba i vykročení na ještě neprošlapanou cestu. Ale než nastane, pojďme uzavřít rok starý! A pokud chcete letos na silvestrovském večírku zazářit, máme pro vás pár tipů.

Hoďte se do gala

Protože tahle příležitost už se letos opakovat nebude, dejte si záležet na vašem outfitu. Přeci jen, konec roku máme jenom jednou v roce a i volba oblečení může přispět ke sváteční atmosféře. Právě teď je ta chvíle, kdy byste měla ze skříně vytáhnout ty elegantní šaty, které si šetříte na speciální okamžiky. Určitě je také ten správný čas pro třpytivé šperky. Zajímavé náušnice nebo výrazný náhrdelník dotáhnou váš outfit k dokonalosti. A pokud vyrážíte do společnosti, nezapomeňte zvolit i hezkou obuv a kabelku, která bude s modelem ladit. 

Rozzářený make-up

Zapomeňte na nahé líčení, které jste zvyklá nosit každý den do práce. Večírky jsou vždycky skvělou příležitostí, jak vyzkoušet něco nového a opravdu zvýraznit přednosti, kterými se pyšní každá žena. Toužíte už dlouho po tom zkusit umělé řasy? Směle do toho. I výrazná rudá rtěnka může při slavnostním večeru na plac. Zde je ale třeba ji pečlivě nanést a zvolit dlouhotrvající produkt, který ze rtů nesetřete s prvním drinkem. Vyzkoušet můžete také třpytky, které vypadají skvěle nejen v podobě očních stínů, ale také na lících, v obočí nebo vlasech. Ať už se rozhodnete pro cokoliv z výše nabízeného, vždy ctěte důležité pravidlo. VŠEHO S MÍROU. Určitě nechcete, aby místo smyslné královny na večírek dorazila špatná parodie klauna. 

Příležitost pro luxusní parfém 

Kdy jindy než dnes? Konec roku je velký den, a pokud chcete skutečně zapůsobit, měla byste dělat dojem nejen vizuální. Když dáma projde, její parfém zůstane ještě chvíli viset ve vzduchu. A podvědomě přiměje otočit se jejím směrem každého v místnosti. Protože nejen očima, ale také nosem vnímáme své okolí. Proto je právě silvestrovský večírek tou událostí, která se hodí pro výraznější večerní vůni. Co vyzkoušet třeba podmanivou Guerlain Mon Guerlain nebo odzbrojující orientálně-květinovou Crystal Noir od Versace

Úsměv na tváři a dobrá nálada

Předpokladem pro to, abyste si večírek užila naplno, ale není make-up nebo krásný účes. Základem je veselá nálada a úsměv na rtech. Bavte se, povídejte si s přáteli, tančete, jezte, zahrajte si hru… a hlavně, předem si odpočiňte. Není nic horšího, než se dostavit na párty unavená a nabručená. A kdyby se to přeci jen nepovedlo, běžte a objednejte si sklenku svého nejoblíbenějšího pití. Novoroční kocovina se vám stejně nevyhne, a v dávce dobrého alkoholu se alespoň to nepříjemné rozpoložení i únava brzy rozpustí.

A nakonec malá prosba - zkuste to letos bez ohňostroje

Všichni si chceme poslední den v roce užít. A k oslavám už tradičně patří ohňostroje a petardy. Možná je ale právě to roční bilancování vhodné pro dobrý skutek a zamyšlení se nad důsledky našeho, někdy nezodpovědného, chování. Na planetě nejsme sami a právě Silvestr je dnem, kdy pravidelně vystresujeme nejvíc domácích mazlíčků, ptáků i lesní zvěře. Zkusme si tedy letos radši zapálit prskavku. Ta nikomu neutrhne prsty, nezpůsobí paniku mezi zvířaty a sváteční moment vykouzlí taky :) 

Ať už vyrážíte slavit do oblíbeného podniku nebo máte dýchánek s přáteli v pohodlí domova, přejeme vám, abyste si letošního Silvestra opravdu užili, ve zdraví přežili a v novém roce měli spoustu energie a dostatečně silnou vůli plnit si své sny.