Získejte slevový kupon Brasty

My v Brasty rádi odměňujeme věrné zákazníky nejrůznějšími dárky. Po celý rok se snažíme dělat pro vás, naše zákazníky, nejrůznější slevové akce. Zároveň sortiment našeho e-shopu stále doplňujeme o nejrůznější novinky ze světa hodinek, parfémů, kosmetiky a šperků. Chceme, abyste byli s našimi službami spokojení a abyste se k nám rádi vraceli. Není to snadný úkol ale nám se daří jej plnit na výbornou - svědčí o tom například vaše hodnocení našeho e-shopu na srovnávačích zboží. Držíme se pravidla, že náš zákazník je náš pán. Pro vás zákazníky budeme i nadále dělat maximum.

Chceme, aby bylo nakupování v našem e-shopu pro vás co nejvíc pohodlné. Současně ale chceme, aby byl nákup v e-shopu Brasty.cz příjemným zpestřením dne a skutečným zážitkem. A rozhodli jsme se vám tedy nakupování ještě víc zpříjemnit. Pokud se v našem e-shopu zaregistrujete, tak od nás získáte zdarma slevový kupon. Slevu vám ihned po registraci zašleme na váš e-mail. Slevový kupon pak budete moci uplatnit v našem e-shopu na libovolné produkty, které nejsou v akci.

Formulář - Získat slevový kupon za registraci

Věříme, že si nákup v Brasty.cz díky slevovému kuponu ještě víc užijete a že se pro vás stane nakupování opravdovým příjemným zážitkem.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up