Tajemství Daniela Wellingtona

Tajemství Daniela Wellingtona

Každé hodinky, které vyjdou z dílny Daniela Wellingtona, probouzí v našich srdcích příjemně hřejivý pocit a v hlavách s námi rozverně laškují jako bublinky ze skleničky právě vypitého šampaňského. Čím to, že něco tak minimalistického dokáže vyvolat tak maximálně pozitivní dojem? To stále nevíme. Ale nepřestáváme se po tom pídit.

 

Hodinky Daniel Wellington vynikají už tím, že nenesou jméno svého zakladatele (švédského byznysmena Filipa Tysandera), ale někoho, kdo v této firmě vůbec nijak nepůsobí… S britským džentlmenem Danielem Wellingtonem se T. potkal v roce 2006, jak sám uvádí: „někde na půli cesty světem“, a okamžitě si padli do noty. Wellington ho fascinoval nejenom po lidské stránce, ale právě i svými osobitými hodinkami – klasickými, evidentně dost starými, s lehce ošoupaným látkovým řemínkem NATO… Přesto působily neskutečně sebevědomě, elegantně a jedinečně. „Takové hodinky by měli lidi nosit!“, řekl si T. a začal s jejich výrobou.

Které hodinky chcete prozkoumat?

 

Inspirován životním příběhem svého nového přítele, zaměřil se T. nejprve na klasické hodinky s páskem NATO. Díky tenkému a vizuálně čistému ciferníku je lze zkombinovat téměř s každým vzorem i barvou. To samé platí i pro styly oblékání…

Tyto dámské hodinky DW dokonale pozdvihnou jakékoli sáčko, svetr, košili, halenku i tričko nebo mikinu. Pánské hodinky DW s páskem NATO bychom si zvolili spíše na volný čas, ale věkové omezení u nich nehledejte! Jejich mladistvý vzhled z vás v očích všech dívek i dam udělá rázem ukázkového sympaťáka.

Kdo však raději kráčí po cestě dlážděné ukázkovým britským šarmem, ať se rovnou zaměří na hodinky Daniel Wellington s koženým řemínkem. Bez nich se žádný správný džentlmen neobejde. A protože pánská móda podléhá z hlediska bontonu přísným pravidlům, většina modelů se skládá z klasického analogového ciferníku a černého nebo hnědého řemínků (ovšem v mnohých odstínech). Vyberte si hodinky, které dokonale ladí s vašimi botami, páskem i kufříkem, a buďte svým kolegům vzorem.

A co ženy? Ty se hodinek DW s řemínkem z kůže rovněž nemohou nabažit. Protože kvalitní kožená kabelka nebo boty si o dámské hodinky DW vyloženě říkají. Přesvědčte se sama.

A co když vám jsou oba tyto životní styly blízké? Nevzdávejte se ani jednoho! Pořiďte si ke svým novým hodinkám Daniel Wellington rovnou i další řemínek nebo pásek, reprezentující vaši druhou část osobnosti, a střídejte je podle nálady. Jejich výměna vám nezabere více než 3 minuty


 

 

Černé hodinky Daniel Wellington patří rozhodně k těm nejprodávanějším. Najdete mezi nimi jak modely v kombinaci bílý ciferník + černý řemínek, tak i celočerné krásky… Každý, kdo má smysl pro klasický, až nadčasový design, se do nich okamžitě zamiluje.

Ale opravdovým hitem posledního roku jsou bezpochyby celokovové dámské hodinky Daniel Wellington z kolekcí Classic Petite Melrose a Classic Petite Sterling.

Jejich drobnější ciferník zalichotí každé ženě, která má v sobě alespoň kousek princezny. V kolekci Classic Petite Sterling zapátrejte, jestliže základ vašeho šatníku tvoří černá, šedá a bílá barva, kterou vždy povznesete jedním nebo dvěma barevnými kousky. S hodinkami DW se stane vaše všední šedá nevšední…

Prohlédnout si Classic Petite Melrose naopak doporučíme úplně všem. Dámské hodinky z něžného růžového zlata by totiž neměly chybět ve šperkovnici žádné ženy, která má vkus. Jejich barevný odstín zrcadlící sluncem rozpálenou písečnou pláž zaručeně zkrásní všechny vaše outfity. A co je na nich nejlepší? Můžete je volně kombinovat se svými zlatými i stříbrnými doplňky.

Pořiďte si jednou provždy hodinky, na které můžete být skutečně hrdí…

 

Právě teď: zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

Zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up