Tommy Hilfiger a jeho neotřelý styl

Tommy Hilfiger a jeho neotřelý styl

Nejedná se o tuctovou značku. Naopak! Abyste skutečně ocenili značku Tommy Hilfiger, musíte nejdříve znát jeho příběh. Ten vás osloví natolik, že se vzápětí na produkty značky Tommy Hilfiger budete dívat úplně jinak. Troufám si napsat, že toužebně.

Zakladatel značky Tommy Hilfiger nechtěl jen vytvořit další nudnou značku, chtěl vytvořit něco cool, něco, co v sobě bude mít ducha amerických nočních ulic. A to se mu podařilo.

V době Květinového hnutí si založil svůj první podnik s názvem The People’s place. Bohužel, lidé se tam spíše chodili bavit, než nakupovat a on tak v pouhých 25 letech zkrachoval. Hilfiger byl tak zklamaný svým neúspěchem, že se ani nenechal zaměstnat jako návrhář pro Calvina Kleina nebo P. Ellise, kteří mu velkoryse nabízeli pracovní pozici. Zkusil to znovu a odvážněji. A uspěl!

Značka Tommy Hilfiger je především výjimečná v tom, že dokázala to, oč usilují všichni prodejci – zasáhnout mládež.

Mladé publikum si Tommy Hilfiger získal nejen svými neobyčejnými návrhy, ale také svým mnohdy pošetilým chováním. Ukázkovým příkladem je situace, kdy se v roce 2005 dostal do potyčky s Axlem Rosem (divoký zpěvák rockové kapely Guns and Roses), kterému dal pohlavek, což kupodivu upevnilo značku na trhu. Tommy totiž dokázal, že se nejedná jen o módu, ale o životní styl. Lavinu nákupu však strhl až rapper Snoop Dog, který si do talkshow vzal svetr navržený Tommym Hilfigerem.

Mezi produkty značky Tommy Hilfiger nepatří jen každodenní kousky oblečení, ale taky hodinky, parfémy, kabelky nebo šperky. Všechny modely hodinek zdařile kombinují klasiku a sportovního ducha.

Hodinky Tommy Hilfiger

Hodinky Tommy Hilfiger jsou především designovými kousky, ale nechybí jim ani hodnota pro spotřebitele a vysoká kvalita.

Přesně jako mládež v amerických ulicích i tyto hodinky rády provokují širokou veřejnost a bourají zaběhlé konvence. A přitom si stále zachovávají svou jednoduchost a mladistvý cool styl.

Tommy Hilfiger navrhuje spíše módní hodinky, ale občas se některé zatoulají i do kategorie klasických hodinek.

Funkce hodinek

Hodinky Tommy Hilfiger bývají doplněny chronografem, vteřinovkou, klasickým zobrazením dat, zobrazením 24hodinového času a ukazatelem dnů v týdnu.

Materiál pouzdra hodinek bývá u většiny modelů ocelový a zakulacený, což dodává šmrnc jejich celkovému vzhledu. Řemínek z kůže bývá vyhledávanější, než řemínek z ocele, ale hodinky Tommy Hilfiger nabízí oba typy řemínků. Pár modelů disponuje i řemínkem z plastu a silikonu.

Hodinky TH jsou odolné proti běžné vlhkosti. U některých modelů nalezneme i Bluetooth nebo stopky.

Hodinky s trikolórovým logem nepatří k nejlevnějšímu zboží, ale v některých kolekcích se vyskytují i cenově velmi příznivé modely.

Pánské hodinky Tommy Hilfiger

Pánské hodinky značky Tommy Hilfiger odráží sportovní lifestyle ulic v New Yorku. Výrazně velké ciferníky, řemínky z kůže a barvy ukazují svou nespoutanost, sílu a přirozenost. Proto si hodinky Tommy Hilfiger nejčastěji pořizují mladí muži, kteří chtějí být autentičtí, ale přitom vyznávají americkou módu.

V některých modelech hodinek můžeme najít i římské číslice, které svou kombinací s moderním designem šokují.

Za naprosto úchvatný módní kousek můžeme považovat hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Erik. Díky netradičnímu barevnému sladění jsou skvělým doplňkem pro všechny příležitosti. Kombinaci pouzdra z růžového zlata dolaďuje kožený řemínek a ciferník v hnědé barvě. Tyto hodinky jsou vodotěsné až do 5 ATM a jsou chráněné korunkou.

Za trochu tajemnější kousek můžeme považovat hodinky z kolekce Will. Tyto hodinky mají pevné ocelové pouzdro ve stříbrné barvě. Společně s černým koženým řemínkem a černým ciferníkem s klasickými číslicemi, vytváří mistrovský design. Jak už to u většiny modelů bývá, tak i tento ciferník chrání minerální sklíčko.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger

Dámské hodinky Tommy Hilfiger jsou velmi podobné pánským hodinkám. Výrazné barvy vyžadují více sebevědomí a oslovují spíše mladé dívky, které srší energií a rády se baví.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger z kolekce Savannah působí tajemně, elegantně, ale hlavně odlišně. Na ciferníku nenalezneme klasické číslice 3, 6, 9, 12, ale čas budeme číst z ciferníku, který se pyšní netradičními číslicemi, a to 4, 8 a 12. Tyto číslice tak tvoří magický trojúhelník, ve kterém se můžeme lehce ztratit. Právě detaily dělají značku Tommyho Hilfigera výjimečnou.

Druhým příkladem výjimečnosti můžou být dámské módní hodinky z kolekce Gracie, u kterých má pouzdro, ciferník a řemínek barvu růžového zlata. Působí křehce, ale přitom pevně. Přesně tak, jak by chtěla působit každá žena.

Každé hodinky jsou naprostým originálem, a každé v sobě mají něco jedinečného, co vám vyrazí dech a vy si je zamilujete. Ať už jsou to hodinky s kytičkami nebo výjimečným ciferníkem. Dámské hodinky Tommy Hilfiger nabízí mnoho různorodých stylů dámských hodinek, což vám značně usnadní výběr.

Hodinky pro děti

Nezapomněli jsme ani na dětské hodinky značky Tommy Hilfiger. Silikonový řemínek v modré barvě sedne každému chlapci a nebude ho dráždit na ruce. Bílý ciferník a stříbrné pouzdro dolaďuje hodinky, takže nepůsobí příliš formálně. Navíc s nimi ve škole určitě bude za bosse!

 

Pánské parfémy Tommy Hilfiger

Toaletní voda pro muže Tommy Hilfiger Tommy Eau de Prep je energický dřevitý parfém, vhodný do jarního počasí. Vůně je vyrobena pro sebevědomého muže, který miluje adrenalin, ale rád se cítí pohodlně, mužně a přitažlivě. I když se skvělé hodí pro aktivní muže, nic nezkazíte, když si ho vezmete i pro běžné nošení. Tento parfém je namíchán tak, aby na vaší kůži vydržel dlouhou dobu.

Parfémy Tommy Hilfiger jsou cenově přijatelným luxusem, který potěší.

Dámské parfémy Tommy Hilfiger

Tommy Girl

Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Girl je sexy letní vůně s osobností. Je namíchána pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její aroma osvěžuje černý rybíz s mandarinkou, doplněn květem jabloně a kamélie. Vůně je sice sexy, ale přitom tak elegantní! Přesvědčte se.

Tommy Hilfiger Loud for Her

Rock and rollová vůně Loud for Her od značky Tommy Hilfiger je inspirována výbušnou a vášnivou hudbou. Skvěle se tak hodí pro mladší, ale neméně sebevědomé ženy, které se nebojí bourat zaběhlé konvence. Upřímná, citlivá a silná – taková je vůně Loud for Her!

Nebraňte se a nechte se uchvátit newyorským stylem značky Tommy Hilfiger a buďte cool, free a young.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up