Šperky Paul Hewitt

Máte vybráno 14 položek
  • Portfolio:
  • Šperky 
  • Značka:
  • Paul Hewitt  remove

Šperky Paul Hewitt

Zapomeňte na broušené kameny, štras nebo jemnost. Náramky Paul Hewitt sázejí na poněkud jinou, avšak nikoliv méně atraktivní notu. Základ náramku Paul Hewitt , a zároveň i jeho zapínání, tvoří kotva – zlatá, stříbrná či černá. Samotný náramek se pak vine okolo zápěstí v podobě koženého copánku, zmenšeniny námořnického lana či něžnějších navléknutých korálků. Náramky Paul Hewitt budou slušet všem mužům i ženám . Často v portfoliu najdete doplněk, který je unisex. Námořnické šperky v uhlazeném kabátě, tak by se daly pojmenovat výrobky brandu Paul Hewitt. Originální kousky z kvalitních materiálů inspirované motivy moře a rybolovu budou těmi pravými doplňky pro každou dobrodružnou a nespoutanou duši. Nemusíte nutně ihned vyrážet na měsíční rybářskou výpravu, noste kousek z dobrodružného námořníka vždy na (v) sobě!

Pánské šperky Paul Hewitt osloví nejen námořníky, ale především všechny dobrodruhy. A přiznejme si to, každý muž je tak trochu dobrodruh. S pánskými šperky Paul Hewitt si na žádného dobrodruha hrát nemusíte, prostě se jim stanete. Nechte se unášet nespoutanými vlnami, které vytvářejí pánské šperky Paul Hewitt.

Dámské šperky Paul Hewitt dodají každé ženě sebevědomí pustit se na vlny překážek a deadlinů. Tak, jako se hrdinní námořníci vydávají vstříc neznámému a nepoznanému na otevřeném a rozbouřeném moři, tak se i vy můžete s dámskými šperky Paul Hewitt postavit každé překážce a nepříjemnosti. S náramky Paul Hewitt není nic nemožné – objevte je nyní.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up