Chirurgická ocel

Myslíte si, že krásné šperky musejí být jen ze zlata nebo stříbra? Nechejte se vyvést z omylu. Nádherné šperky můžete pořídit i z chirurgické oceli. Tento materiál se vyznačuje hlavně svými hypoalergenními vlastnostmi, které ocení všichni jedinci citliví na jiné kovy. Navíc se jedná o materiál, který nepodléhá oxidaci a je tvrdý, proto se nemusíte bát, že by se časem prstýnek neo náramek z chirurgické oceli poničil. Šperky z chirurgické oceli jsou na trhu čím dál oblíbenější také díky své ceně. Ta je samozřejmě mnohem nižší v porovnání s drahými kovy. Chirurgická ocel se dělí do několika tříd, dělená podle čísel. Pro výrobu šperků a piercingů se využívá chirurgická ocel s označením 300, která je nejvíce odolná vůči korozi. Možná máte zažitou představu, že šperky z chirurgické oceli se vyrábějí jen v chladné šedé barvě, ale to určitě není pravda. Dnes jsou na trhu šperky z chirurgické oceli s různou povrchovou úpravou a není tak těžké narazit na bižuterii ve zlaté nebo stříbrné barvě.

Chirurgickou ocel využívá i spousta renomovaných značek k výrobě svých šperků. V našem obchodě můžete například zakoupit šperky z chirurgické oceli Guess. Najdete mezi nimi bohatě zdobené kousky i jednodušší a minimalističtější modely. Ať už si vyberete stylové náušnice, náramky nebo přívěsky, určitě budou skvělou ozdobou pro všední i významnější příležitosti. Také Tommy Hilfiger využívá chirurgické oceli ve svých špercích, které následují módní trendy a vynikají perfektní kvalitou. Typickým představitelem šperků z chirurgické oceli je značka Police. Mezi šperky Police najdete hlavně pánské doplňky v podobě náramků a řetízků s přívěsky. Pánové mohou vybírat i mezi šperky Sector, která nabízí robustnější náramky, které vyniknou i na širším mužském zápěstí. Ať už zvolíte jakoukoliv značku, pamatujte na to, že chirurgická ocel dokáže udělat skvělou parádu.

Máte vybráno 563 položek
  • Portfolio:
  • Šperky 
  • Materiál šperku:
  • Chirurgická ocel  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up