Parfémy Alfred Sung

Máte vybráno 5 položek
  • Portfolio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Alfred Sung  remove

Parfémy Alfred Sung

Podnikatel a módní návrhář Alfred Sung se narodil v Šanghaji roku 1948. Později se s rodinou přesunul do Hong Kongu, odkud odešel studovat umění do Paříže. Na univerzitě promoval s vyznamenáním a na řadu přišlo další stěhování. Tentokrát do New Yorku, kde Sung úspěšně vystudoval design. Byl šikovný kreslíř a tak postupně prorazil na poli módního návrhářství. Roku 1972 se opět stěhoval a jeho dalším místem působení se stala Kanada. Zde navrhoval sportovní oblečení a později si založil svůj vlastní obchod s názvem Moon. Ačkoliv v té době bujela punkové scéna, jeho oblečení střízlivých střihů a barev naprosto kontrastovalo s tehdejším rebelantským proudem. Roku 1980 společně se Saulem a Josephem Mimranem nakonec založili společnost Monaco Group Inc, která vyvinula značku Alfred Sung. Ta se zaměřovala nejdříve na módu pro moderní pracující ženy, ale brzy se rozšířila na další odvětví jako pánskou módu, módní doplňky, kolekce svatebních šatů i nábytek a bytové doplňky. Alfred Sung se pyšní přívlastkem kanadského “krále módy”, který mu udělil prestižní kanadský časopis MacLean’s.

Roku 1986 Alfred Sung uvedl na trh první ze svých parfémů, které se velmi rychle staly vyhledávanými vůněmi. Nesou se v duchu návrhářova stylu, představující nadčasovou eleganci a minimalismus bez zbytečných příkras. Proto i parfémy Alfred Sung najdete v čistých a jednoduchých flakonech. Z dámských parfémů Alfred Sung vyzdvihněme třeba květinovou Alfred Sung Shi, ve které se snoubí tradiční čínské orientální kouzlo s kanadskou modernou. Pánské parfémy Alfred Sung může reprezentovat například dřevitá vůně Sung Homme , která zaujme každého muže milujícího řád a stylovou eleganci. Vůně od Alfreda Sunga nabízejí čisté a elegantní tóny pro denní nošení, které vždy povzbudí a přinesou do každého dne radost a svěží nezávislost. Vyzkoušejte některou vůni i vy.

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastavit objem

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up