/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Automatic

Festina Automatic 6848/3

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Automatic
Kód: 88144

Módní hodinky Festina z kolekce Automatic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý automat strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Automatic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Automat
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Šířka řemínku 18 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá

Popis Festina Automatic

Náramkové hodinky Festina, to je elegance, skvělý design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, jenž je ověřená mnoha létami zkušeností. Od začátku 20. stol. stojí náramkové hodinky Festina na vrcholku mezi světovými hodinářskými společnostmi. Ponejvíc se pak dostalo jméno značky Festina do většího povědomí široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který značka Festina prodávala edice náramkových hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým vyhlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká skvělá reklama. Na popud tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejúspešnější řadu hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblibě dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami hodinek s designem laděným do sportu. Když zmiňujeme sportovní design, pak je nutné dodat, že tyto hodinky se hodí pro všechny okamžiky, díky tomu, že punc netradičního luxusu je z designu hodinek docela jasně patrný.

Název Festina má svoji dlouholetou tradici, která pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což znamená pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a nyní lze říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný tah. V první polovině 90. let minulého století již měla kolekce Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři společnosti Festina vymýšlejí neustále nové hodinky, které jsou pokaždé o krok vepředu oproti dalším značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s netypickým designem. Kolekce Trend je jednoduše cool a osloví zejména mladší obdivovatele náramkových hodinek, kteří chtějí něco neobvyklého. Jedná se o poměrně nápadné a hodně odvážné modely náramkových hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu svého okolí. V modelové řadě Sport pak nalezneme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení hlavně sportovci. Řada Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z módy. Jedná se o elegantní hodinky, které se hodí pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem poctivosti a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší především sportovně naladěné jedince ale taky ty, kteří hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou pak vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 6848/3 potěší snad každého milovníka moderního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 6848/3


0 - nejhorší, 5 - nejlepší