/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 6842/2

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 88124

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Módní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 44 mm
Výška pouzdra 13 mm
Šířka řemínku 22 mm
Délka řemínku 220 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Ukazatel data , Stopky , Luminiscence , Chronograf , Tachymetr , Zobrazení 24 hod. času

Popis Festina Chronograph

Náramkové hodinky Festina, to to je známka elegance, design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená desítkami let zkušeností. Od začátku dvacátého stol. figurují náramkové hodinky Festina na vrcholu mezi celosvětovými hodináři. Ponejvíc se potom dostalo logo hodinek Festina do povědomí široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala řady svých hodinek. Roku byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento cyklistický tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější kolekci náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic potom tuto řadu v oblibě téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými řadami hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Když zmiňujeme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro všechny příležitosti, díky tomu, že jejich punc luxusu je z designu jasně jasný.

Sám název Festina má ssvou mnohaletou tradici, jenž pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což je možné přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a dnes je možné říci, že se to opravdu vyplatilo a byl to jistě dobrý tah. V první polovině devadesátých let minulého století už měla značka Festina pobočky v padesáti různých zemích. Překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí stále nové hodinky, jež jsou pořád o krok kupředu proti ostatním značkám náramkových hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na hodinky s netypickým vzhledem. Edice Trend je zkrátka in a zaujmou především mladé milovníky náramkových hodinek, kteří chtějí něco jiného. Jedná se o poměrně nápadné a hodně odvážné edice náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem zájmu svého okolí. V modelové kolekci Sport pak nalezneme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení zejména sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní hodinky, jež jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem poctivé kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší nejvíc sportovněji laděné jedince ale také ty, kdo hledají krásný klenot s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 6842/2 potěší jistě každého milovníka osobitého stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Antonis

    Hodinky Festina 6842/2 jsou bezva a všem je doporučuji. Hodinky Festina vás prostě nikdy nezklamou.

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 6842/2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty