/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 6830/2

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 81990

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Funkce Chronograf , Tachymetr , Stopky , Ukazatel data

Popis Festina Chronograph

Hodinky Festina, to to znamená elegance, design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, která je ověřená desítkami let zkušeností. Od počátku dvacátého stol. dominují hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi světovými hodináři. Nejvíc se pak dostalo jméno hodinek Festina do většího povědomí veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala kolekce svých hodinek. Roku byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento cyklistický tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejúspešnější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic následně tuto edici v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami značkových hodinek se sportovním typem designu. Pokud uvádíme sportovní design, potom je nutné připomenout, že tyto hodinky jsou vhodné pro různé události, jelikož punc netradičního luxusu je z designu hodinek poměrně dobře patrný.

Název Festina má ssvou historii, která pochází z již poměrně známého „Festina Lente“, což lze do češtiny přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo porvé využila švýcarská značka a nyní je možné říci, že se to opravdu vyplatilo a byl to správný krok. V polovině 90. let minulého století již měla kolekce Festina zastoupení v 50 různých zemích. Velké překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři značky Festina konstruují neustále nové hodinky, jenž jsou vždy o krok vepředu proti ostatním značkám hodinek. Edice náramkových hodinek Festina nesoucí označení Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým designem. Řada Trend je zkrátka trendy a zaujmou zejména mladé milovníky hodinek, jenž chtějí něco jiného. Jde o nápadné a hodně odvážné modely hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport pak nalezneme náramkové hodinky přizpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jež ocení hlavně sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní náramkové hodinky, jež se hodí pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovněji naladěné jedince ale taky ty, jenž hledají nestandardní šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou pak vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 6830/2 potěší úplně každého milovníka osobitého designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Alojs

    Docela dlouho jsem přemýšlel nad těmito náramkovými hodinkami a nad hodinkami Casio MTP-V300GL-9A. Jsou to sice odlišné typy avšak pořád jsem se rozhodnout. Nakonec zvítězily tyhle a nelituju.

  • 100%
    Anselm

    Nejlepší festina hodinky za pecka cenu. Co víc chtít? :-D

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 6830/2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty