/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 6818/2

Pánské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 81936

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Módní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Stopky , Ukazatel data , Chronograf

Popis Festina Chronograph

Hodinky Festina, to je jakýsi symbol elegance, moderní design, poctivý materiál a hlavně švýcarská kvalita, která je odzkoušená mnoha létami zkušeností. Od počátku 20. století dominují hodinky značky Festina na pomysleném vrcholu mezi světovými hodináři. Nejvíc se pak dostalo jméno hodinek Festina do povědomí široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který značka Festina vydávala řady svých hodinek. Roku byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o 4 roky na to byl tento cyklistický tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější kolekci náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic následně tuto edici v oblíbenosti dohnaly a staly se světově oblíbenými edicemi značkových hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Pokud uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné dodat, že tyto hodinky se hodí pro jakékoliv okamžiky, díky tomu, že punc luxusu je z designu dobře patrný.

Samotný název Festina má ssvou mnohaletou historii, jenž vychází ze známého hesla „Festina Lente“, což lze do češtiny přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo porvé použila švýcarská značka a dnes můžeme říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to správný krok. V první polovině devadesátých let minulého století už měla kolekce Festina zastoupení v 50 různých zemích. Překvapení pak přišlo v roce 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři společnosti Festina navrhují stále nové hodinky, jež jsou pokaždé o krok napřed oproti konkurenčním značkám hodinek. Kolekce hodinek Festina nesoucí označení Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým designem. Edice Trend je jednoduše trendy a zaujmou především mladé obdivovatele náramkových hodinek, jenž chtějí něco neobvyklého. Jedná se o poměrně nápadné a docela odvážné edice hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport potom najdeme náramkové hodinky přizpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení zejména milovníci sportu. Kolekce Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z módy. Jedná se o moderní hodinky, které se hodí pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší hlavně sportovněji laděné jedince ale také ty, kteří hledají překrásný šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 6818/2 potěší nejednoho milovníka moderního stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 6818/2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty