/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 16870/1

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 79127

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Šířka řemínku 21 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Černá
Funkce Stopky , Ukazatel data , Chronograf

Popis Festina Chronograph

Hodinky Festina, to je elegance, dokonalý design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, jež je prověřená desítkami let zkušeností. Od počátku 20. stol. kralují hodinky Festina na pomyslném vrcholku mezi celosvětovými hodináři. Ponejvíc se pak dostalo jméno značky Festina do povědomí široké veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který značka Festina nabízela řady svých hodinek. V roce 1990 byl pak otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento cyklistický tým vyhlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na základě tohoto velkého úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejúspešnější edici hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto řadu v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými kolekcemi hodinek se sportovně laděným designem. Pokud zmiňujeme sportovní design, pak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro nejrůznější události, protože motiv luxusu je z designu hodinek jasně jasný.

Sám název Festina má svoji dlouhou tradici, jenž pochází z již poměrně známého „Festina Lente“, což v češtině znamená pospíchej pmalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a nyní lze říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině 90. let minulého století už měla kolekce Festina zastoupení v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři značky Festina navrhují stále nové hodinky, jenž jsou stále o krok napřed oproti cizím značkám náramkových hodinek. Řada náramkových hodinek Festina nesoucí označení Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s atypickým designem. Kolekce Trend je zkrátka cool a osloví především mladší obdivovatele náramkových hodinek, jenž hledají něco jiného. Jde o poměrně nápadné a hodně odvážné kolekce hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem zájmu okolí. V modelové kolekci Sport potom najdeme náramkové hodinky uzpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jež ocení především sportovci. Kolekce Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z módy. Jedná se o moderní hodinky, jež se hodí pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší zejména sportovněji naladěné jedince ale taky ty, jenž hledají luxusní klenot s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16870/1 potěší každého milovníka poctivých hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Tennessee

    Festina hodinky jsou kvalita a s těmito jistě nešlápnete vedle.

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16870/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší