/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 16780/4

Pánské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 40703

Klasické hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 44 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Datum

Popis Festina Chronograph

Hodinky Festina, to to je známka elegance, skvělý design, poctivý materiál a hlavně švýcarská kvalita, která je prověřená mnoha létami zkušeností. Od počátku 20. stol. vévodí hodinky Festina na vrcholu mezi světovými hodinářskými společnostmi. Ponejvíc se pak dostalo logo značky Festina do známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina nabízela speciální řady náramkových hodinek. Roku byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na základě tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic následně tuto kolekci v oblibě téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami klasických hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Pokud uvádíme sportovní design, pak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky se hodí pro všechny události, protože punc luxusu je z designu docela dobře jasný.

Samotný název Festina má ssvou mnohaletou tradici, jenž pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, které znamená pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a dnes je možné říci, že se to firmě vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině 90. let minulého století už měla značka Festina zastoupení v 50 různých zemích. Velké překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina navrhují stále nové hodinky, které jsou pokaždé o krok kupředu oproti cizím značkám náramkových hodinek. Kolekce hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým designem. Edice Trend je jednoduše in a osloví nejvíc mladší milovníky hodinek, kteří hledají něco extra. Jde o nápadné a poměrně dost odvážné kolekce hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem pozornosti okolí. V modelové edici Sport potom nalezneme hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, které ocení zejména sportovně naladění jedinci. Řada Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z módy. Jde o moderní hodinky, jež jsou vhodné pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší zejména sportovněji naladěné jedince ale také ty, kteří hledají zajímavý šperk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a precizně propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16780/4 potěší každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16780/4


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty