/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Tour de France

Festina Tour de France 16775/7

Pánské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Tour de France
Kód: 39904

Módní hodinky Festina z kolekce Tour de France. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 14 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 55 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila , ciferník a řemínek barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Tour de France
Kategorie Módní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 55 mm
Výška pouzdra 14 mm

Popis Festina Tour de France

Náramkové hodinky Festina, to to znamená elegance, neotřelý design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, jež je odzkoušená desetiletím zkušeností. Od počátku 20. stol. kralují hodinky značky Festina na vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými společnostmi. Ponejvíc se pak dostalo logo značky Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala řady svých hodinek. V roce 1990 byl potom založen cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější kolekci náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblibě téměř dohnaly a staly se světově oblíbenými edicemi značkových hodinek s designem laděným do sportu. Když uvádíme sportovní design, pak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky se hodí pro nejrůznější příležitosti, protože motiv luxusu je z designu hodinek poměrně jasně jasný.

Název Festina má svoji dlouholetou historii, jenž pochází ze známého hesla „Festina Lente“, což v češtině znamená pospíchej pmalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a dnes můžeme říci, že se to vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině devadesátých let minulého století již měla značka Festina zastoupení v 50 různých zemích. Překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři značky Festina vyvíjejí neustále nové hodinky, jenž jsou pořád o krok napřed oproti cizím značkám hodinek. Řada náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na hodinky s atypickým designem. Kolekce Trend je jednoduše in a zaujmou hlavně mladé obdivovatele hodinek, jenž chtějí něco extra. Jde o nápadné a hodně odvážné edice hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem zájmu svého okolí. V modelové edici Sport pak najdeme hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení hlavně sportovně naladění jedinci. Řada Festina Classic zase respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z módy. Jde o moderní náramkové hodinky, jenž se hodí pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší ponejvíc sportovně naladěné jedince ale taky ty, jenž hledají nestandardní klenot s přidanou hodnotou. Dokonalý design a precizně propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16775/7 potěší nejednoho milovníka netradičního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16775/7


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty