/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Elegance

Festina Elegance 16750/1

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Elegance
Kód: 40227

Klasické hodinky Festina z kolekce Elegance. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Elegance
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Datum, Luminiscence, Ukazatel dne v týdnu, Zobrazení 24 hod. času

Popis Festina Elegance

Hodinky Festina, to to je známka elegance, skvělý design, poctivý materiál a hlavně švýcarská kvalita, jenž je prověřená mnoha létami zkušeností. Od počátku 20. stol. dominují hodinky značky Festina na vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Nejvíce se pak dostalo logo hodinek Festina do známosti veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro nějž firma Festina nabízela speciální kolekce náramkových hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na popud tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejúspešnější řadu náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic následně tuto kolekci v oblibě téměř dohnaly a staly se světově oblíbenými řadami klasických hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Když uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné připomenout, že tyto hodinky se hodí pro všechny události, protože motiv netradičního luxusu je z designu dobře jasný.

Sám název Festina má svoji dlouholetou historii, která vychází z již poměrně známého „Festina Lente“, což znamená pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a dnes je možné říci, že se to opravdu vyplatilo a byl to jistě dobrý krok. V první polovině devadesátých let minulého století už měla firma Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Velké překvapení pak přišlo v roce 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři společnosti Festina navrhují neustále nové náramkové hodinky, jenž jsou pokaždé o krok kupředu proti konkurenčním značkám hodinek. Edice náramkových hodinek Festina nesoucí označení Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým vzhledem. Kolekce Trend je prostě in a zaujmou zejména mladší milovníky náramkových hodinek, jenž hledají něco neobvyklého. Jde o nápadné a dost odvážné edice hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu okolí. V modelové řadě Sport pak nalezneme hodinky přizpůsobené milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení hlavně sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o elegantní hodinky, jenž se hodí pro všechny příležitosti. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší především sportovně naladěné jedince ale také ty, kteří hledají krásný šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16750/1 potěší úplně každého milovníka osobitého designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16750/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty