Festina Classic 16744/2

Pánské hodinky

Festina
Značka: Festina Kolekce: Classic
Kód: 40696

Módní hodinky Festina z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 46 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM

Exkluzivní vydání nového Brastymagu. Stahuj zdarma.

Popis Festina Classic

Hodinky Festina, to je jakýsi symbol elegance, design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, která je prověřená desítkami let zkušeností. Od začátku 20. stol. kralují hodinky Festina na jakémsi vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Ponejvíc se pak dostalo jméno značky Festina do známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina nabízela kolekce svých hodinek. V roce 1990 byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na popud tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější řadu hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic potom tuto edici v oblíbenosti dohnaly a staly se světově oblíbenými edicemi značkových hodinek se sportovním designem. Když zmiňujeme sportovní vzhled, tak je nutné připomenout, že tyto hodinky se hodí pro všechny příležitosti, protože motiv luxusu je z designu dobře patrný.

Samotný název Festina má svoji mnohaletou tradici, která pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, které znamená pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé použila švýcarská značka a nyní je možné říci, že se to firmě vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině devadesátých let minulého století již měla značka Festina pobočky v padesáti různých zemích. Velké překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři značky Festina navrhují neustále nové hodinky, jež jsou stále o krok vepředu oproti ostatním značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí označení Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s netypickým designem. Kolekce Trend je zkrátka in a zaujmou zejména mladé milovníky náramkových hodinek, jenž hledají něco jiného. Jde o nápadné a docela odvážné modely náramkových hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem zájmu okolí. V modelové edici Sport potom nalezneme hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení především sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic zase respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní náramkové hodinky, jenž jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší zejména sportovně naladěné jedince ale také ty, jež hledají krásný šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16744/2 potěší nejednoho milovníka moderního stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

call-centrum

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Classic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM info
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 46 mm
Výška pouzdra 7 mm
Šířka řemínku 20 mm
Délka řemínku 215 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Chráněná korunka, Ukazatel data

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16744/2

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up