/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 16678/4

Pánské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 39732

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Chronograf, Stopky, Ukazatel data, Zobrazení 24 hod. času

Popis Festina Chronograph

Hodinky Festina, to je jistě symbol elegance, design, poctivý materiál a především švýcarská kvalita, jež je ověřená desítkami let zkušeností. Od začátku dvacátého století dominují hodinky značky Festina na neviditelném vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíce se pak dostalo logo značky Festina do známosti široké veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina prodávala speciální kolekce svých hodinek. V roce 1990 byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky na to byl tento tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější řadu hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto kolekci v oblibě téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami klasických hodinek se sportovním designem. Pokud zmiňujeme sportovní design, pak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro různé okamžiky, jelikož punc luxusu je z designu jasně jasný.

Sám název Festina má ssvou dlouholetou tradici, jenž pochází z hesla „Festina Lente“, což lze do češtiny přeložit jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a dnes lze říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to správný tah. V první polovině devadesátých let minulého století už měla společnost Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři společnosti Festina navrhují stále nové hodinky, jenž jsou pořád o krok napřed oproti cizím značkám náramkových hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí název Trend se zaměřuje na hodinky s atypickým vzhledem. Řada Trend je jednoduše in a zaujmou zejména mladé obdivovatele náramkových hodinek, kteří hledají něco jiného. Jde o poměrně nápadné a docela odvážné edice hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu okolí. V modelové edici Sport pak nalezneme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení hlavně sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z módy. Jde o moderní hodinky, které jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší zejména sportovně laděné jedince ale také ty, jenž hledají zajímavý klenot s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou pak vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16678/4 potěší každého milovníka poctivých hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16678/4


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty