/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Sport

Festina Sport 16585/A

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Sport
Kód: 40036

Módní hodinky Festina z kolekce Sport. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila , ciferník a řemínek barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Sport
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 12 mm
Šířka řemínku 23 mm
Délka řemínku 220 mm

Popis Festina Sport

Hodinky Festina, to je symbol elegance, design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, jenž je prověřená mnoha létami zkušeností. Od počátku 20. století sedí hodinky Festina na neviditelném vrcholu mezi světovými hodináři. Nejvíce se potom dostalo jméno značky Festina do většího povědomí společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž firma Festina vydávala speciální kolekce svých hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky na to byl tento cyklistický tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic potom tuto edici v oblibě téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými edicemi značkových hodinek s designem laděným do sportu. Když uvádíme sportovní design, potom je nutné připomenout, že tyto hodinky jsou vhodné pro nejrůznější příležitosti, díky tomu, že punc luxusu je ze vzhledu jasně jasný.

Sám název Festina má ssvou historii, která pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, které znamená pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo porvé použila švýcarská společnost a nyní lze říci, že se to vyplatilo a byl to jistě dobrý tah. V první polovině devadesátých let minulého století již měla firma Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři značky Festina konstruují stále nové náramkové hodinky, které jsou pokaždé o krok napřed oproti cizím značkám hodinek. Řada náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým designem. Řada Trend je zkrátka trendy a osloví nejvíc mladší milovníky náramkových hodinek, kteří chtějí něco jiného. Jde o poměrně nápadné a hodně odvážné modely náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport pak nalezneme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení především milovníci sportu. Kolekce Festina Classic zase respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z obliby. Jde o klasické náramkové hodinky, které se hodí pro kteroukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší ponejvíc sportovně naladěné jedince ale taky ty, kdo hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16585/A potěší každého milovníka osobitého stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Beowulf2

    Pěkně dlouho jsem nad těmito hodinkami přemýšlel a nakonec jsem neodolal. A určitě nelituju, jsou to fakt super náramkové hodinky.

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16585/A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší