TOTÁLNÍ VÝPRODEJ!!!

Pánské hodinky Festina 16585/6

 • Portfolio: Hodinky
 • Určení: Pro muže
 • Značka: Festina
 • Kolekce: Sport
 • Kategorie: Klasické
 • Vodotěsnost: 50 M
 • Typ číselníku: Analogové
 • Typ strojku: Bateriový - QUARTZ
 • Tvar pouzdra: Kulaté
 • Materiál skla: Minerální
 • Další parametry

Běžná cena s DPH: 3 710 Kč

Cena s DPH:
2 563 

Kód: 40033

Galerie Festina 16585/6

Popis Festina 16585/6

Náramkové hodinky Festina, to je elegance, neotřelý design, poctivý materiál a hlavně švýcarská kvalita, která je ověřená desetiletím zkušeností. Od počátku dvacátého stol. stojí náramkové hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi světovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se potom dostalo jméno značky Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina vydávala speciální řady náramkových hodinek. Roku byl pak otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na popud tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější edici hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic následně tuto edici v oblíbenosti dohnaly a staly se světově oblíbenými edicemi hodinek se sportovním designem. Jestliže uvádíme sportovní vzhled, pak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro různé okamžiky, protože motiv luxusu je ze vzhledu jasně patrný.

Samotný název Festina má svoji mnohaletou tradici, která vychází z již poměrně známého „Festina Lente“, což je možné přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a nyní je možné říci, že se to společnosti vyplatilo a byl to jistě dobrý krok. V první polovině 90. let minulého století již měla společnost Festina pobočky v padesáti různých zemích. Velké překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina vymýšlejí stále nové náramkové hodinky, jenž jsou vždy o krok napřed proti konkurenčním značkám hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým designem. Řada Trend je zkrátka trendy a zaujmou zejména mladé obdivovatele hodinek, kteří hledají něco jiného. Jde o nápadné a hodně odvážné kolekce hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu svého okolí. V modelové kolekci Sport potom najdeme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, které ocení hlavně sportovci. Kolekce Festina Classic zase respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o moderní hodinky, jež jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší zejména sportovněji laděné jedince ale taky ty, jež hledají nestandardní doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a skvěle propracované detaily jsou pak vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16585/6 potěší úplně každého milovníka poctivých hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

Značka: Festina
Kolekce: Sport

Parametry Festina 16585/6

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Sport
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 50 M
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový - QUARTZ
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr ciferníku 51 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Béžová
Barva řemínku Hnědá
Funkce Datum

Vložit recenzi k produktu


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší


 • Eddie30
  30.4.2017

  Opravdu dlouho jsem nad těmito festinami přemýšlel a nakonec jsem si je objednal. A nelituju, jsou to fakt nejlepší hodinky.

  • Vzhled produktu 100%
  • Poměr cena - výkon 100%
  • Celková spokojenost 100%

Chci se zeptat

Podobné produkty jiné značky

Akční nabídka produktů

Košík 0 Kč 0

Naposledy
prohlíženo

Uživatelská sekce

Přihlásit
nebo registrovat