Festina Sport 16585/3

Pánské hodinky

Festina
Značka: Festina Kolekce: Sport
Kód: 40030

Klasické hodinky Festina z kolekce Sport. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník modrá a řemínek modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM

Popis Festina Sport

Náramkové hodinky Festina, to je jistě známka elegance, design, poctivý materiál a zejména švýcarská kvalita, jež je prověřená mnoha létami zkušeností. Od začátku 20. stol. kralují náramkové hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se potom dostalo jméno značky Festina do povědomí společnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který značka Festina vydávala řady svých hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejoblíbenější řadu náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic potom tuto kolekci v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými edicemi náramkových hodinek se sportovním designem. Pakliže uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro všechny chvíle, jelikož motiv netradičního luxusu je z designu hodinek docela jasně patrný.

Název Festina má ssvou mnohaletou tradici, jenž pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská značka a dnes lze říci, že se to skutečně vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině 90. let minulého století už měla značka Festina zastoupení v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina vymýšlejí stále nové náramkové hodinky, které jsou pořád o krok kupředu proti cizím značkám náramkových hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí označení Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým designem. Řada Trend je prostě cool a osloví především mladší milovníky náramkových hodinek, kteří hledají něco extra. Jedná se o nápadné a dost odvážné edice náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport pak najdeme hodinky přizpůsobené milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jež ocení především sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní hodinky, jež jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou zkrátka symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší nejvíc sportovně naladěné jedince ale také ty, kteří hledají překrásný šperk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16585/3 potěší snad každého milovníka osobitého designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

call-centrum

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Sport
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM info
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 12 mm
Šířka řemínku 23 mm
Délka řemínku 220 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Modrá
Barva řemínku Modrá
Funkce Luminiscence, Ukazatel data, Ukazatel dne v týdnu, Ukazatel měsíce, Zobrazení 24 hod. času

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16585/3

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up