/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Diver

Festina Diver 16505/A

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Diver
Kód: 39640

Sportovní hodinky Festina z kolekce Diver. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 44 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 20 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Diver
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 20 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Plast
Průměr/Šířka pouzdra 44 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Černá
Funkce Ukazatel data

Popis Festina Diver

Náramkové hodinky Festina, to to je známka elegance, design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, která je odzkoušená desetiletími zkušeností. Od začátku dvacátého století figurují hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi světovými hodinářskými společnostmi. Nejvíc se potom dostalo logo hodinek Festina do známosti široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který značka Festina nabízela kolekce svých náramkových hodinek. V roce 1990 byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká povedená reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejúspešnější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto edici v oblibě dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami náramkových hodinek se sportovním designem. Když uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro všechny okamžiky, protože motiv netradičního luxusu je z designu hodinek docela dobře jasný.

Název Festina má svoji mnohaletou tradici, která pochází z hesla „Festina Lente“, což by šlo přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská značka a dnes můžeme říci, že se to společnosti vyplatilo a byl to správný tah. V první polovině 90. let minulého století už měla společnost Festina zastoupení v 50 různých zemích. Velké překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři společnosti Festina vymýšlejí stále nové náramkové hodinky, které jsou stále o krok napřed proti ostatním značkám náramkových hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s atypickým vzhledem. Kolekce Trend je jednoduše in a osloví zejména mladé milovníky hodinek, jenž hledají něco jiného. Jde o poměrně nápadné a poměrně dost odvážné kolekce náramkových hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu svého okolí. V modelové kolekci Sport pak najdeme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení především sportovci. Kolekce Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní hodinky, jenž se hodí pro všechny příležitosti. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovněji naladěné jedince ale taky ty, jenž hledají nestandardní doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 16505/A potěší úplně každého milovníka netradičního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16505/A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší