/ Hodinky / Pánské hodinky / Festina Sport

Festina Sport 16234/6

Pánské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Sport
Kód: 39577

Klasické hodinky Festina z kolekce Sport. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a hranaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 37 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila , ciferník a řemínek barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Festina
Kolekce Sport
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Hranaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 37 mm
Výška pouzdra 10 mm

Popis Festina Sport

Hodinky Festina, to je jakýsi symbol elegance, dokonalý design, poctivý materiál a především švýcarská kvalita, jež je odzkoušená mnoha létami zkušeností. Od počátku dvacátého století stojí hodinky Festina na neviditelném vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Ponejvíc se pak dostalo logo hodinek Festina do známosti veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž firma Festina vydávala speciální edice náramkových hodinek. Roku byl potom otevřen cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento cyklistický tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká povedená reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější řadu hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto edici v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami klasických hodinek se sportovním designem. Když uvádíme sportovní vzhled, potom je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro všechny okamžiky, díky tomu, že motiv luxusu je z designu hodinek poměrně jasně patrný.

Název Festina má svoji mnohaletou historii, jenž pochází z hesla „Festina Lente“, což by šlo přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská značka a nyní lze říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný tah. V první polovině devadesátých let minulého století už měla kolekce Festina zastoupení v padesáti různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina navrhují neustále nové náramkové hodinky, jež jsou pořád o krok vepředu proti dalším značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Kolekce Trend je jednoduše trendy a zaujmou zejména mladé milovníky hodinek, kteří hledají něco neobvyklého. Jde o poměrně nápadné a poměrně dost odvážné modely náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem zájmu svého okolí. V modelové řadě Sport pak najdeme náramkové hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení především sportovci. Kolekce Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z obliby. Jde o moderní náramkové hodinky, jež se hodí pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem poctivé kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší ponejvíc sportovněji naladěné jedince ale také ty, jež hledají krásný šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 16234/6 potěší snad každého milovníka netadičního stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Festina 16234/6


0 - nejhorší, 5 - nejlepší