Casio Sports W-734-9A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sports
Kód: 17564

Sportovní hodinky Casio z kolekce Sports. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 14 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 42 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník lcd a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Sports
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 42 mm
Výška pouzdra 14 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Černá
Funkce Stopky , Ukazatel data , Kalendář , Duální čas , Alarm , Osvětlení

Popis Casio Sports

Casio, to je známý pojem, to je značka, jež zná jistě každý. Znáte ale starty této legendy mezi výrobci hodinek? Korporát Casio má kořeny svého vzniku v Japonsku. Založena zde byla v dubnu roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním produktem, jenž, který Casio uvedla na trh, byl nenápadný prsten, který fungoval jako držák cigaret. Prstýnek umožnil majiteli držet cigaretu a zároveň mít volné ruce. Možná to bude znít neuvěřitelně ale tento vynález se po 2. sv. válce stal v Japonsku oblíbený a získal si mezi lidmi popularitu. Povzbuzeni úspěchem, začali se inženýři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulačky. Roku 1954 byl dokončen první model, tím byla vytvořena první elektromechanická kalkulačka. Roku 1957 následně firma Casio představila světu první přenosnou kalkulačku. To by se zřejmě dalo považovat za velký krok kupředu, jenž byl předvojem popularity značky Casio. V 80. letech následně společnost Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se prodávaly po celém světě. Současně pak společnost Casio začala pracovat na hodinkách, které si zase získaly oblibu. Takto vznikly první hodinky řízené krystalkem křemenu, a to jak analogové, tak i digitální. Firma Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak si stojí Casio v současnosti? Pořád jde o velmi oblíbené náramkové hodinky. Nejoblíbenější modelovou řadou Casio hodinek je kolekce G-Shock. Jde se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili zejména lidé holdující sportu. Náramkové hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z kvalitních materiálů a mnohé modely jsou navíc nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají vyspělé funkce, jakými jsou solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou edicí Casio hodinek je edice Edifice, jenž se odkazuje na motorsport a vnáší do designu těchto hodinek dnes tolik žádaný sportovní prvek. Tuto řadu náramkových hodinek si oblíbili zejména sportovně ladění motoristé. Casio však myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici zajímavá řada Baby-G, která zvýrazňuje mladistvost a rozpustilost. Tato kolekce hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a stylů provedení. I když tato edice Casio hodinek cílí zejména na děti, jsou i tyto náramkové hodinky velmi spolehlivé a jsou opět vysoce kvalitní. Milujete vycházky do přírody? V tom případě, protože právě vám je určena kolekce hodinek Protrek. Edice hodinek Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a maximálně jim ulehčuje pobyt venku. Firma Casio nabízí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena řada Casio Sheen, jenž úžasně zvýrazňuje jejich ženskost a eleganci. Dámské hodinky Casio řady Sheen se hodí jak do práce, tak pro denní nošení ale i na párty a nejrůznější společenské akce. Baví vás sport? Pro vás Casio připravilo řadu náramkových hodinek nesoucí název Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. Je toho však mnohem víc, některé hodinky této kolekce jsou schopny hlídat tepovou frekvenci a mohou stopovat vaše sportovní aktivity. Oproti tomu řada hodinek Collection nabízí velké množství různých stylů náramkových hodinek pro nejrůznější příležitosti a to od těch běžných až po ty speciální. K nalezení jsou tady hodinky vhodné pro běžné nošení ale i hodinky, jenž si přímo říkají o to, abyste jim nabídli něco speciálního - například schůzku s váženým hostem. Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí mít pořád přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás kolekce Wave Ceptor, jež jsou řízeny rádiovým signálem, pokaždé tak budete vědět přesný čas a nikdy nikam nepřijdete pozdě. Náramkové hodinky Casio W-734-9A potěší každého milovníka poctivých náramkových hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio W-734-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty