Casio Sports W-212H-9A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sports
Kód: 84643

Sportovní hodinky Casio z kolekce Sports. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 48 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník lcd a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Sports
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 48 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm , Osvětlení , Stopky , Datum

Popis Casio Sports

Casio, to je pojem, je to značka, kterou zná jistě úplně každý. Jaké ale byly počátky této legendy mezi výrobci hodinek? Společnost Casio má kořeny svého vzniku v Japonsku. Vznikla v dubnu roku 1946 a zakladatelem byl pan Tadaoe Kashi. Úplně prvním výrobkem, který Casio představila veřejnosti, byl prsten, který fungoval jako cigaretový držák. Prstýnek umožnil nositeli držet cigaretu a současně mít volné ruce. Nejspíše to bude znít neuvěřitelně ale tento vynález se po druhé světové válce stal v Japonsku velmi oblíbený a získal si velkou oblibu. Nabuzeni tímto úspěchem, začali se vývojáři ve firmě Casio věnovat vývoji kalkulaček. Roku 1954 byl dokončen první model, čímž vznikla první japonská kalkulačka. V roce 1957 pak Casio ukázala celému světu první přenosnou kalkulačku. To by se nejspíš dalo brát za jakýsi velký krok kupředu, jenž byl předvojem slávy značky Casio. V osmdesátých letech následně Casio začala pronikat také na trh s hudebními nástroji. Klávesy Casio se nabízely po celém světě. Současně potom Casio začala práci na hodinkách, jež si zase získaly mezi lidmi velkou oblibu. Takto vznikly první hodinky ovládané krystalkem křemene, a to jak analogové, tak i digitální. Casio byla prvním výrobcem, jehož náramkové hodinky umožňovaly zobrazení času v různých časových zónách, výškoměru, atmosférického tlaku a teploty.

Jak si stojí společnost Casio dnes? Pořád jde o velmi oblíbenou značku hodinek. Nejoblíbenější řadou náramkových hodinek Casio je řada s označením G-Shock. Jedná se o hodinky s velkým ciferníkem, které si oblíbili převážně lidé milující sport. Hodinky G-Shock jsou vodotěsné, vyráběné z odolných materiálů a některé modely jsou také nárazuvzdorné. Tyto hodinky mají pokročilé funkce, jakými je například solární napájení, řízení rádiovým signálem, barometr, výškoměr a nebo teploměr. Další oblíbenou edicí náramkových hodinek Casio je řada Edifice, která se odvolává na motorsport a vnáší do designu hodinek dnes velmi oblíbený sportovní element. Tuto edici hodinek si zamilovali sportovně ladění motoristé. Značka Casio však myslí i na mladší ročníky. Dětem je k dispozici úžasná kolekce hodinek Baby-G, která zvýrazňuje mladistvost a hravost. Tato kolekce náramkových hodinek nabízí barevné hodinky nejrůznějších tvarů a provedení. I když tato řada Casio hodinek cílí především na děti, jsou i tyto náramkové hodinky vysoce spolehlivé a kvalitní. Milujete výlety a outdoorové aktivity? Potom zbystřete, jelikož hlavně pro vás je určena edice Casio hodinek Protrek. Edice Protrek splňuje veškerá očekávání a představy i těch nejnáročnějších příznivců outdooru a všemožně jim ulehčuje pobyt v přírodě. Firma Casio nabízí i kvalitní dámské hodinky. Příslušnicím něžného pohlaví je určena kolekce hodinek Casio Sheen, jenž skvěle zvýrazňuje jejich eleganci a ženskost. Dámské hodinky Casio edice Sheen se hodí jak do práce, tak pro každodenní nošení ale i na párty a společenské akce. Baví vás sport? Pro ty, kdo sportem žijí Casio připravilo edici hodinek nesoucí výstižný název Sport. Kdykoliv se tak budete věnovat svému oblíbenému sportu, budete budete vždy přesně vědět kolik je hodin. A co víc, některé hodinky této edice hlídají tepovou frekvenci a mohou stopovat sportovní aktivity. Naproti tomu řada hodinek Casio Collection nabízí mnoho nejrůznějších stylů náramkových hodinek pro nejrůznější příležitosti a to od těch běžných až po ty neopakovatelné. Najdete zde náramkové hodinky hodící se pro každodenní nošení ale i hodinky, jež si říkají o to, abyste jim dali něco navíc - například schůzku s váženým hostem. Jestliže náležíte mezi ty, kdo by rádi měli neustále přehled o čase|přesném čase] je tady pro Vás kolekce Wave Ceptor, které jsou řízeny rádiovým signálem, neustále tak budete vědět přesný čas a díky tomu nikam nepřijdete pozdě. Hodinky Casio W-212H-9A potěší každého milovníka krásných hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio W-212H-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty