Casio Sports W-210-1C

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sports
Kód: 17540

Sportovní hodinky Casio z kolekce Sports. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a hranaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní plast, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 40 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník šedá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Sports
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Hranaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Plast
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 40 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Šedá
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm , Duální čas , Kalendář , Osvětlení , Stopky

Popis Casio Sports

Hodinky japonské značky Casio jsou jsou symbolem kvality a záruky precizní práce. Značka nabízí dokonale zpracované výrobky v opravdu bohatém zastoupení mnoha modelů a typů. Casio přitom těží ze své dlouholeté tradice. Nedivme se, značka na trhu hodinek funguje už přes šedesát let.

Historie hodinek Casio

Na samém začátku vyráběla společnost Casio kalkulačky, v dnešní době se značka Casio řadí k naprosté špičce pomyslného ledovce hodinářského průmyslu. A jaká je vlastně minulost Casio? Značka Casio byla založena již v roce 1957. Jak již bylo uvedeno, společnost Casio se nejdřív specializovala na produkci kalkulaček. Hodinky přišly na řadu až vroce 1974. Firma Casio přitom zúročila své zkušenosti z výroby kalkulaček. Firma Casio se neuvěřitelně rychle vypracovala na jednoho z nejúspěšnějích výrobců hodinek. V současné době je společnost Casio jednou z nejoblíbenějších značek hodinek. Téměř každý měl nebo toužil po hodinkách Casio. Casio byl a je symbol poctivě vyrobených hodinek. Firma Casio se dnes věnuje stále výrobě hodinek ale do portfolio značky přibyly i hudební nástroje, fotoaparáty, elektronické diáře a podobné produkty. Vpřípadě, že hledáte moderní a poctivé hodinky, tak jsou hodinky Casio W-210-1C tou pravou. Oceníte především povedený design a poctivé provedení. Hodinky Casio W-210-1C jsou zosobněním kvality a moderního designu. Hodinky se hodí pro téměř všechny příležitosti, jak do práce, tak na volný čas. V nabídce našeho internetového obchodu naleznete jak pánské, tak dámské hodinky Casio.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio W-210-1C


0 - nejhorší, 5 - nejlepší