Casio Sports SGW-600H-9A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sports
Kód: 91900

Outdoorové hodinky Casio z kolekce Sports. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné plastové sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník lcd a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Sports
Kategorie Outdoorové
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Plastové
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 13 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Černá
Funkce Alarm , Kompas , Světové časy , Stopky , Teploměr , Zobrazení 24 hod. času , Zobrazení přílivu/odlivu , Časovač , Kalendář , Osvětlení

Popis Casio Sports

Firmu Casio zná zřejmě každý. Je to pojem, jenž se stal synonymem kvality. Jaká je však historie značky Casio a jak vlastně vznikly první náramkové hodinky Casio? Společnost Casio je nejvíc známá pro svoje velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen známí sportovci ovšem také normální milovníci sportovních aktivit. Ćím tato velká oblibe způsobená? Jak jsme napsali, hodinky G-Shock jsou až neskutčně odolné. Současně s tím jsou ale moderní a působí luxusně. Tyto hodinky působí moderně a neotřele. Dokonce si tyto hodinky oblíbili složky vojenských a záchranných sborů nejen u nás ale i v zahraničí. Další oblíbenou edicí náramkových hodinek je kolekce Casio Edifice, která cílí na motorsport a vnáří do designu těchto hodinek dnes tak velmi žádaný sportovní element. Řada Edifice působí díky oceli velmi elegantně a moderně. Mladším milovníkům hodinek je potom určena edice Baby-G. Kolekce Baby-G je synonymem mladistvosti a rozpustilosti. Z této kolekce hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlěty a procházky po naší krajině? Vyhledáváte outdoorové aktivity? V tom případě je přímo vám určena kolekce Protrek. Tato kolekce je vytvořena všem obdivovatelům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že Casio myslí jen na milovníky sportu a na pány. Nenechte se mýlit, Casio má co předvést i dívkám a ženám. Například edice Sheen zvýrazňuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dívky a dámy si tedy přijdou taky na svoje. Kolekce Sheen jim nabízí elegantní, dokonalé ale zároveň moderní dámské hodinky. I hodinky z této řady se vyznačují vysokou přesností a kvalitou. Teď ovšem zpátky ke sportu. Všichni milovníci sportu stoprocentně ocení také edici Casio Sport, která je určená lidem s aktivním stylem života. Řada Sport bude kamarádem na vašem tréninku, stane se vaším partnerem na cestě do cíle. Poslední dobou je taky velice oblíbená edice náramkových hodinek Collection, která nám nabízí mnoho nejrůznějších variant a typů hodinek pro různé příležitosti. Casio přišlo na trh s ještě jednou dost zajímavou edicí hodinek. Bylo vyslyšeno přání všech manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždy co přesný přehled o čase. Edice nese název Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte moderní náramkové hodinky nebo módní náramkové hodinky, společnost Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Stejně jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio SGW-600H-9A vynikají skvělou přesností a kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio SGW-600H-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší