/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E311DY-7A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 91178

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 41 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 41 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Ukazatel data , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Firmu Casio zná bezesporu téměř každý. Je to zvučný pojem, který se stal synonymem vysoké kvality. Jaká je ale minulost společnosti Casio a jak byly vyrobeny první Casia? Casio je zejména známá pro svoje velmi odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ovšem také normální milovníci sportovních aktivit. Ćím tato velká oblibe způsobená? Jak jsme již uvedli, náramkové hodinky G-Shock jsou velmi odolné. Zároveň s tím jsou ale velmi elegantní. Tato kolekce působí neotřele a moderně. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili složky záchranných sborů nejenom u nás ale také v cizině. Další oblíbenou řadou hodinek Casio je edice Casio Edifice, která cílí na motorsport a přidává do designu těchto hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Řada Edifice působí díky použité nerezové oceli neskutečně luxusně. Mladším milovníkům hodinek je pak určena edice hodinek Casio. Edice Baby-G je ztělesněním radosti ze života. Z této kolekce hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a toulání po horách? Máte rádi outdoorové aktivity? V tom případě je přímo vám určena řada hodinek Protrek. Tato edice je určena všem milovníkům přírody a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že firma Casio myslí jenom na fanoušky sportu a na mužskou část populace. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co nabídnout i dívkám a ženám. Například kolekce Sheen doslova podtrhuje ženskou něžnost a eleganci. Dámy si přijdou taky na své a objeví nádherné Casio hodinky. Kolekce Sheen jim skýtá elegantní, vkusné ale zároveň moderní náramkové hodinky. I dámské hodinky se vyznačují maximální možnou přesností a kvalitou. Teď ovšem zpět ke sportu. správní sportovci stoprocentně ocení známou edici hodinek Casio Sport, jež je určena všem lidem s aktivním stylem života. Edice Casio Sport se stane partnerem na tréninku, bude parťákem na cestě do cíle. Poslední dobou je taky velmi oblíbená kolekce stylových hodinek Collection, jnež nám nabízí velké množství velmi mnoho nejrůznějších stylů a typů náramkových hodinek pro různé příležitosti. Casio přišlo na trh s další hodně zajímavou edicí hodinek. Bylo vyslyšeno přání manažerů, majitelů firem a firmiček a zkrátka všech, kterým šlo o to, aby měli neustále co přesný přehled o čase. Edice nese jméno Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě a nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte luxusní náramkové hodinky nebo něžné dámské hodinky, firma Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Jako na všechny Casio hodinky, tak i hodinky Casio MTP-E311DY-7A vynikají překvapivou přesností a velkou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E311DY-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty