/ Hodinky / Pánské hodinky / Casio Classic

Casio Classic MTP-E311DY-1A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 91175

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro muže upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 41 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 41 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Ukazatel data, Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Casio hodinky zná nejspíš každý. Je to jakýsi pojem, který se stal synonymem spolehlivosti. Jaká je ale historie značky Casio a jak byly vyrobeny první Casio náramkové hodinky? Firma Casio je zejména známá pro svoje neskutečně odolné hodinky tolik oblíbené edice G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen sportovci ovšem také normální vyznavači sportovních aktivit. Ćím je tato velká obliba způsobena? Jak jsme psali, G-Shock jsou neuvěřitelně odolné. Zároveň s tím jsou však moderní. Tyto hodinky působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili vojenské složky nejenom u nás ale i ve světě. Další oblíbenou řadou náramkových hodinek je edice Casio Edifice, jenž cílí na motorsport a přidává do vzhledu hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Edice Edifice působí díky nerez oceli velmi moderně a elegantně. Mladším milovníkům hodinek je pak určena řada Casio Baby-G. Baby-G je synonymem mladistvé lehkovážnosti. Z této kolekce hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a toulání po naší krajině? Milujete outdoorové aktivity? Potom je konkrétně vám určena edice Casio Protrek. Tahle řada je určena všem obdivovatelům přírody a náročných venkovních aktivit. Nyní to možná vypadá tak, že společnost Casio myslí především na fandy sportu a na mužskou část populace. Nenechte se mýlit, firma Casio má co nabídnout i dívkám a ženám. Například edice Casio Sheen zvýrazňuje ženskou něžnost a eleganci. Dívky a dámy si tak přijdou taky na své a objeví dokonalost dámských Casio hodinek. Edice Sheen jim nabízí něžné, propracované ale zároveň moderní dámské hodinky. I dámské hodinky se vyznačují vysokou přesností a velkou kvalitou. Ovšem zpátky ke sportu. Sportovci jistě ocení oblíbenou kolekci Casio Sport, jenž je určená lidem s aktivním přístupem k životu. Řada Sport bude vaším parťákem na tréninku, stane se parťákem cestou do cíle. Poslední dobou je také velmi oblíbená edice stylových hodinek Collection, která nabízí dost nejrůznějších stylů a typů hodinek pro ůrzné chvíle. Společnost Casio přišla na trh s ještě jednou velmi zajímavou edicí náramkových hodinek. Byly vyslyšeny touhy všech manažerů, ředitelů firem a firmiček a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co přesný přehled o čase. Kolekce má název Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na jednání pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už hledáte luxusní náramkové hodinky nebo něžné hodinky, firma Casio vám má co nabídnout. Stejně jako na všechny Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio MTP-E311DY-1A vynikají skvělou přesností a skvělou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio MTP-E311DY-1A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty